Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri ez az Aerox?

Megéri ez az Aerox?

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 29. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
nem 50 es robogóért enyi pézt soha nem adnák ki tegyél hozzá 20 ezret és vegyél inkáb egy gilera runner 180 fxrt 50 es papírokkal és nem 60 nal fogsz döcögni mint minden más 50 es motor hanem 130al és vsn benne erő nekem legaláb is 180asom van és soha többet nem vennék 50es motort mert volt nekem is.
2013. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megéri, mert a legjobb 50-es gép. Amit linkeltél, szép állapotban van, és tudsz alkudni is, mivel néhány dolgot ki kell rajta cserélni.
2013. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Megéri, de engem kicsit zavarna, hogy okmányok nélkül van...
2013. márc. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy fékgomba?

A nyomásérzékelős féklámpakapcsoló lenne amit a hidraulika csőhöz kell csatlakoztatni?


Így képekről tök jónak tűnik, el kell menni megnézni...


Az ne zavarjon, hogy okmányok nélkül, egy SMKP-hoz nem kell semmi, csak egy adásvételi szerződés amit megvételnél kitöltesz, és aztán azzal később egy biztosítást kötsz a motorra..

2013. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze, tudom. Csak gyanúsan olcsó, Aeroxok 200-300e között szoktak mozogni
2013. márc. 29. 19:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, 2004-nél újabbak.


El kell menni megnézni...

Van benne sok kilóméter. Szerintem egy külföldről behozott motor. Nem probléma ez, tényleg csak akkor lehet többet megtudni róla, hogyha elmész megnézed, meghallgatod, kipróbálod...


Vettem én már 30ezerért egy rom malaguti f10-et amit lemosva, polírozva, ülést áthúzva 70ért adtam el, mert hibátlan volt, csak az osztrák úgy gondolta 20e km már sok neki, inkáb hagyta rohadni...

2013. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak: Kellemetlen lesz, mikor egy kötekedni vágyó rendőr kiszed téged a 180-as Runnerrel, és hidd el, ők sem hülyék, Magyarországon 10 180-as Runnerből 9 okmányok nélkül mozog, pontosan tudják milyen motorral állnak szemben. Bevisznek szépen KPM-re, vagy megvárod velük a helyszínen, és máris viszik a motort, feljelentenek helyben biztosítási csalásért, gondolom nincs rá jogsid sem, úgyhogy azért is, ráadásul nem hiszem, hogy 40el közlekedsz a 180-as segédmotoroddal, úgyhogy még azt is rád varrja. Persze van másik eset is, mikor egy mosollyal elenged és jóutat kíván, de csak egyszer kell kifognod.

A kérdezőnek: Jó gépnek tűnik ez a Rox, de persze minden élőben dől el.

Én ugyanennyiért vettem a körSR-em, patika állapotban, gyári fénnyel, matricákkal, 12ezer km-el. Az is megérte. Ez kb szintre ugyanaz a motor, ajánlom. :)



Hozzáteszem az előbbi hegyibeszédemhez. A baráti körömben van 2 180-as,és 1 125-ös Runner, nagyon tetszik az összes, meg hatalmas érzés vele menni, de ők sem egyszer menekültek rendőrök elöl...

2013. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. márc. 29. 22:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!