Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek nagyon gáz egy 20...

Szerintetek nagyon gáz egy 20 éves fiunak 210 es babettával járni Budapesten?

Figyelt kérdés
azért gondoltam a babettára mert olcsó 25 körül van elfogadható keveset eszik könyen szerelhető ( nemkell idomokat bontani) és szeretek is bütykölgetni szerintetek kiröhögnének? nagyon gáz lenne? :S illetve menyit eszik egy ilyen csoda?
2013. márc. 29. 12:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
jah! még azt kifelejtettem hogy kocsi mellé gondoltam csavargásra , néha ide-oda elugrani kisebb távokra 5- 25km
2013. márc. 29. 12:18
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem eszik sokat, de az valóban előny hogy nem kell idomokat leszedni a szereléshez, mert ha veszel egyet akkor a burkolatok le-fel szerelése nélkül is elég sok időd megy majd el szerelésre.
2013. márc. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
értem akkor ha jól értem problémásabb motor mint pl egy robogó vagy egy simson?
2013. márc. 29. 12:39
 4/13 anonim ***** válasza:
Annyit tudok mondani hogy nekem volt, és a kelleténél több időmet emésztette fel a szerelgetés. De ez csak 1 db vélemény, majd írnak nemsokára mások is hogy nekik mik a tapasztalataik.
2013. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de jól átgondoltad? A babetta utazó sebessége 30 km/h, szinte mindenki csak idegeskedni, dudálni fog mögötted. Inkább olyat válassz ami a tartós 50-et tudja.
2013. márc. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Budapestre semmi értelme Babettát venni. Egyszerűen túl lassú, és állandóan szerelheted és tényleg ciki.
2013. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én a helyedben tuti nem vennék Babettát. Akkor inkább már olyan teljesítményű gépet vegyél ami tényleg tudja tartani az 50-60as utazó tempót, mert itt Bp.-en tényleg türelmetlenül rád mennének/dudálnának mint ahogy már írták. Am szerintem gáznak nem gáz csak a teljesítménye nem lenne elegendő az autósok miatt. A fenntartása tényleg kedvező, de biztonság szempontjából szerintem abszolút nem.


Üdv. egy Budapesti.

2013. márc. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a válaszokat
2013. márc. 29. 13:05
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Én annyit mondanék ne foglalkozz a többi közlekedővel,én Angliában élek egy kisvárosban itt alig látni robogót,barátnőmnek Vespája van,ha kedvem támad felülök rá,itt egyetlen autó sem előz meg,nem divat,szépen jönnek mögöttem 30mérfölddel vagy kevesebbel,pedig itt átlagosan 3-4autó van egy családban,egy átlagos körforgalom 3-4sávos,10szer annyi autó van az utakon mint otthon.

És senki sem dudál..

Van még mit tanulnunk nekünk magyaroknak.

2013. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, csak az angolok tolereánsak, Pesten viszont minden nap akadna minimum egy “Miért nem mész má‘ köcsög?!“ beszólás. Ha már Jawa akkor legyen Mustang. Majdnem úgy megy mint egy Simson. Ezzel vállalhatóbb a Pesti forgalom, bár lesz vele bajod...
2013. márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!