Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás jogsinál a...

B kategóriás jogsinál a látásvizsgálatnál, amennyiben komolyan megnézik, hogy a szemed "megfelele-e", mi a követelmény? Úgy értve, hogy a tábla hanyadik vonalát megkőzelítően kell leolvasni?

Figyelt kérdés
Aki tud konkrétumot mutatni pl: képet megjelöléssel azt várom!
2013. márc. 25. 11:19
 1/5 szántóvető ***** válasza:

hát kérlekszépen parancsolj.

a vonal alá kell menni,ha a 4. sor megy azt már jó eséllyel elfogadják.de azért remélem hogy fogsz látni amikor közlekedsz :)

[link]

2013. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem, mert feleslegesen nem megyek be kérni, mert pl legalsót nem szoktam látni.
2013. márc. 25. 11:40
 3/5 A kérdező kommentje:

A másik kérdés:


Ha csak egyik szemeddel teljesíted a rendes kritériumot, és a másik nem, csak éppen a emgfelelőség fölé esik, akkor mi a helyzet?

2013. márc. 25. 11:41
 4/5 dirtboy ***** válasza:

ez orvos függő

az én orvosomnál annyi volt hogy ott áltam az író asztala előtt aztán megkérdezte hogy milyen színű a pc egere.

utána mentünk a táblához aztán olvassak neki le egy párat,azt sem kérte hogy takarjam el akár melyik szememet is.

mondtam egy párat fentről lefelé aztán kész is.

ennyire volt nálam komoly vizsgálat.

persze biztos vannak orvosok akik komolyabban veszik ezért is mondom hogy ez orvos függő.

2013. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nulla volt a vizsgálat, bementem, elolvastam a tábláról a betűket, azt emlékezetből elmondtam a dokinak, majd előkerült a kis színes könyvecske, ahol mozaikokból kellett felismerned a számokat.

Talán megmérték a vérnyomásomat, kérdezték, hogy van-e valami bajom. Nem volt, így 6800 ft. (ha jól emlékszem).

2013. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!