Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Füstöl és fullad a Yamaha...

Füstöl és fullad a Yamaha Aerox robogóm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valamennyire értek a szerelésükhöz meg működéskülhöz, de most nagyon kifogott rajtam. Ömlik belőle a fehér füst, gázadásra befullad, menet közben pedig fulladás után meg is áll. Az alapjárat hibátlan. Amiket átnéztem és kizártam: víz probléma, hengerfej tömítést kicseréltem, kipufogót leszedtem és úgyis fullad, karbit áttisztítottam, úszóka ok és mégis fullad, levegőszűrőt kimostam, gyertyát néztem, kicsit fekete és olajos de nem vészes, olajpumpát néztem (lekötöttem kevertem benzint és úgy is rossz), benzint is cseréltem hátha valamilyne úton-módon vizes lenne. Nincs ötletem. Nektek?
2013. márc. 24. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A fehér füst víz jelenlétere utal az égéstérben ami hengerfej problémára utal.
2013. márc. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vedd le a hűtőről a sapkát, indítsd be, és adj gázt. Nem szabad kifröcskölnie a víznek.


A vízpumpa szimering? Nem tudom ennél hogy van megoldva...

2013. márc. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kipróbálom, vízpumpát nem szedtem még szét, hengerfejjel nincs gond, tömítés cserélve, még arra gondolok hogy a henger fala megrepedt és ott átnyomja valahol a vizet.
2013. márc. 25. 10:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!