Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malaguti F12 vs. Yamaha Aerox...

Malaguti F12 vs. Yamaha Aerox előnyök - hátrányok?

Figyelt kérdés
Ár-érték viszony, típushibák, alkatrészárak?
2013. márc. 20. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Yamaha jobb, mert japán, igy alapból megbizható, mig az olaszok nem erről hiresek. Meg a Yamaha erősebb is szerintem. Tipushibákról nem tudok egyiknél sem, valamint az alkatrészárak is elfogadhatóak szerintem.
2013. márc. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első nem ismeri ezeket a robogókat, mivel mindkettő Olaszországban készül, sajnos a Yamaha elég rég ott gyártja a robogóit. Plusz totálisan azonos fekvő hosszú Minarelli blokk van bennük. Leginkább a kinézet a különbség, meg F12ből volt levegő hűtéses, hátul csak dobfékes, míg Aeroxból az 50es mind vízhűtéses és két tárcsafékes. Nekem Aeroxom van jelenleg, de előtte F12volt. F12 ülése kényelmesebb, de Aerox ezerszer jobban néz ki.
2013. márc. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem az számít hol gyártják, a minőségbiztosítás ami megkülönbözteti őket.

Aeroxhoz van alkatrész bőven meg megbízható gép. Sógoromnak van ilyen, tudom ajánlani.

2013. márc. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!