Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 16 éves vagyok és kinéztem...

16 éves vagyok és kinéztem egy autót, meg is van rá a pénz. Az a baj hogy az autó az én városomtól 200 km re van, és forgalomból ideiglenesen ki van vonva. Hogy lehetne megoldani hogy idehozassam? Olcsó megoldásokat várok.

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 23:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%

pontosan ezért van a P rendszám, lehet bérelni is, és még szerezni kell valakit akinek van jogsija és hajlandó elutazni veled, meg az sem árt ha ért az autószereléshez mert 200km-en leállhat a kocsi.

[link]

2013. márc. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem trailer.az hogy netán rá kell költeni egy régi autóra 1x kicsit többet,netán kaszni miatt,attól még lehet jó vétel vagy

jobb autó mint egy opel astra F amik szintén rohadnak is már.

De tényleg trailer lenne jó,ismerős ha van az főleg jó lenne.

2013. márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
De milyen autóról lenne szó?
2013. márc. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 -adolf- válasza:
úgy tervezd hogy benne lesz a szálitatás sok 10 ezer Ftba és még a műszaki is pénz .:/ Szóval számolj még a kocsi árára legalább egy százast és gondold meg h mege éri ha neked ez még mindig megéri akk vágj bele de egy trabantér ne ment el olyan meszire
2013. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha van érvényes műszakija az autónak, akkor megveszed, kötsz egy biztosítást, ott helyben átiratod, és már vihetitek is lábon (jogsival rendelkező haver segítségével), hiszen tulajdonos váltáskor az ideiglenes kivonás megszűnik.


Az átiratás, olcsóbb mint a tréler!

:d

2013. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat egyébként nem a szüleim veszik hanem én a sját pénzemből amit 3 éve gyűjtök és dolgoztam érte és én is fogom fönt tartani :D
2013. júl. 30. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!