Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 16 éves vagyok és kinéztem...

16 éves vagyok és kinéztem egy autót, meg is van rá a pénz. Az a baj hogy az autó az én városomtól 200 km re van, és forgalomból ideiglenesen ki van vonva. Hogy lehetne megoldani hogy idehozassam? Olcsó megoldásokat várok.

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 23:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
tréler
2013. márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Lehet rá kérni ideiglenes útvonal engedélyt, kb 2-3 ezer ft-ból megvan, ha az autó használható állapotban van persze. Ha nincs akkor tréler.
2013. márc. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

Valószínűleg azért van kivonva a forgalomból mert nincs meg a műszakija.Így egy jogosítvánnyal rendelkező ismerősöd sem tudja hazahozni. Maximum vontatóval ami nem lesz olcsó mulatság.Nagyon gondold meg, hogy megéri-e megvenni, mert lehet hogy sokkal drágább lesz a műszakija mint maga a kocsi ára. A szüleid egyáltalán mit szólnak hozzá?

Miért kell neked úgy autó hogy még jogosítványod sincsen?

2013. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

Előbb csókold meg apád, anyád lábát, hogy 16 évesen még jogosítványod sincs, de az autót már megveszik neked... Gondolom fenntartani is ők fogják, elgondolkoztál te már ezen?

Egyébként nincs más választásod... Tréler.

2013. márc. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Off: Miért kell szegényt támadni azért, mert a szülei megengedhetik maguknak, hogy vegyenek a gyereküknek egy autót? Emberek el kéne viselni, hogy valakinek több pénze van, mint másoknak.

On: Csak azok a lehetőségek vannak, amiket az előző hozzászólók már leírtak max. még az a lehetőség van, ha helikopterrel viteted.

2013. márc. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Én sem véletlenül jöttem ki Angliába,otthon ha valakinek 5 forinttal több van,már kinézik,irigylik..

Útvonalengedély régen 1500Ft volt egy évre,vagy ha van ismerős akinek ugyanolyan színű,márkájú autója van tegyétek át,vagy ha elég tökös vagy,este vigyétek át elől menjen egy kísérő,rendszám valszeg van rajta ha ideiglenesen van kivonva,nekem is van otthon így egy kocsi..

De ha elkapnak ne fogd rám:)

2013. márc. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
1500 volt egy napra,elírtam:)
2013. márc. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tréllerrel a legegyszerűbb de miért nem néztek inkább egy műszaki vizsgával és érvényes forgalmival rendelkező autót azt akkor apud anyud nagybátyád havero vagy akinek jogsia van haza tudja vezetni :)
2013. márc. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
ja de ha útvonal engedéllyel akarjátok haza hozni biztosítást kell rá kötni mert azért is büntetnek atörvény éber őrei:)
2013. márc. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 szántóvető ***** válasza:
90%
útvonalengedéllyel olcsóbb a mutatvány.viszont nem ártana kipróbálni a kocsit vásárlás előtt nem gondolod?vagy elvinni egy szervizbe és átnézetni.ezért is lenne jobb az engedély.
2013. márc. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!