Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sison s50N miért erőtlen?...

Sison s50N miért erőtlen? Miért nem megy? Miért szorul?

Figyelt kérdés
fel lett újítva kb 2 éve, azóta minden nap használom 20km-ot megyek vele egy nap, hétvégenként nem, szóval benne van már sok km, és mikor melegebb idő van akkor 2-3km után elkezd szorulni úgy hogy elkezd lassulni meg minden, és vissza kell vennem a gázt, meg visszaváltani 2-esbe! miért szorulhat? 5km-es távokat szoktam vele menni, 40km/h fölé nem bír menni, és nem is akar gyorsulni, nem is akar menni, olyan szar az egész, pedig az egész simson felújításra össz vissz 80.000FT-ot költöttem rá! és mióta fel lett újítva azóta csinálja ezt! már sok szerelő látta, a blokk még azóta nem lett széthúzva hogy valami csapágy szorulhat e vagy valami, de nem jó!indulni sem akar
2013. márc. 23. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
szarul lett összerakva gondolom
2013. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nagyon megvagyok elégedve a válaszoddal...

motorszerelő rakta össze a blokkot, és ismerem régóta ezt a motorszerelőt, és nem hülye!

2013. márc. 23. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja persze ha szarul lett volna összerakva akkor az 2 év múlva mutatkozik ki -.-" Amúgy meg első körben a gyújtást meg a karburátort nézném meg.Lehet ,hogy sok üzemanyagot kap vagy kondenzátor is lehet,nekem az okozott ugyanilyen problémát,de megszakító sem kizárt.Főleg,hogy ilyen sokat megy.
2013. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem most jött ki a hiba! 2 év óta használom így, úgy voltam vele ha bejáródik lehet megszűnik a gond, de hát bejáródott nem szűnt meg, azt használtam így, hát a gyújtást is állítgatta már több szerelő is, megszakító és kondenzátor is lett benne cserélve nemrég, és nem sokat kap hanem inkább keveset, robogó karburátor van rajta, és keveset kaphat!
2013. márc. 24. 12:04
 5/5 anonim ***** válasza:
kompresszió van benne? am az én 638-as jawa-m is fel lett nemrég újítva és gyengébb lett mint volt,és kiderült a nagyszerű után gyártott gyűrűk miatt
2013. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!