Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó hiba többi lent?

Robogó hiba többi lent?

Figyelt kérdés
Vettem egy robogót egy régi kollégámtól régóta ismerem a gépet, minden fojtás benne van, 45 ment nála, mielőtt elhoztam gyűrűt cserélt. ÉS állítgatott a karbin, az olajszabályzón stb. azt mondja. Az a gond vele hideg motorral és meleggel is 25-30-ra fel megy utánna áll le fulladozik, nem gyorsul tovább. Helyből indulásnál ki ugrik alólam van erő nála segítsetek kérlek.
2013. márc. 21. 19:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
NA szóval neki ugrottam, a karburátort be állítottam, nem javult, a kipufogót kitisztitottam nem javult, habár jött ki egy kis korom, aztán kihúztam a autoszivató csatlakozóját az áramról, és megjavult húz szépen nem hörög, van benne szufla végig. Mit lehet tenni a szivatóval, mert melegen begyúlt pöcre de hidegen nem tudom mennyit kell majd berugdosni, vagy begyúl egyáltalán.
2013. márc. 25. 16:57
 12/15 anonim ***** válasza:

Az autómata szivató akkor zár el ha áramot kap.

Vagyis ha kihúzod folyamatosan nyitva van (szivat)

Talán falsot szív valahol a motor, vagy el van dugulva az üzemanyag útja...


Vedd ki a szivatót, kösd rá egy akku töltőre, vagy akkura, és nézd meg, hogy a kis tüske mennyit mozdul...

2013. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
NA én ezt nem értem, akkor hideg motornál kellene bekapcsoljon nem? De ha le van húzva csak nehezen gyúl be hideg motorral, ha vissza dugom pöcre gyúl. ÉS inkább tényleg olyan a hangja mintha nem bírná elégetni a sok üzemanyagot. El mentem vele 10km és végig rosszul ment, pedig ennyi idő alatt már ki kellet volna kapcsoljon.
2013. márc. 25. 20:50
 14/15 A kérdező kommentje:
A gyertya is nedves volt az út végén kivettem megnézni, pedig új 3 napos gyertya van benne.
2013. márc. 25. 20:53
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás, cserélj szivatót.
2013. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!