Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hangja van ennek a...

Milyen hangja van ennek a Simsonnak? Haverom szerint elég hülye. (videóval)

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 19. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Kissé kerreg szegénykém.

Ha nagyon akarod, megcsinálhatod most is, de nem sürgős. Nekem is ilyen volt egy időben, én használtam bátran, mivel úgyis teljes generált terveztem, megvártam, míg leállt alattam. Végül egy tűgörgő tört el, azt szépen bedarálta a dugattyú.

13e-ből teljes generált kapott utána a motor. Ez szerintem nem egy egetrengető összeg.

2013. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Ha azért kérdezted, mert megvennéd ezt a motort, akkor mindenképpen alkudj az árából erre hivatkozva!

2013. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ! enyém a gép. szoval neked is ilyen hangja volt és leállt alattad? mennyit mentél amíg megállt?
2013. márc. 19. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Majdnem 1000 kilométert hegyes-völgyes szakaszokon, nyélgázon, tehát volt terhelve a gép.
2013. márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne menj túl messzire otthonról, vagy legyen valaki, aki segít elszállítani a motort egy esetleges lerohadásnál (nekem ez volt, kijött értem ismerősöm furgonnal). Aztán generál, szépen bejáratod, és lehet rá vigyázni.

Viszont generálnál érdemes minőségi alkatrészeket venni, mert olyan nagyon sokkal nem drágább, de nem jársz úgy, hogy mire összekopik a rendszer, már generálozhatod újra.

2013. márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!