Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek ha 300...

Milyen autót vegyek ha 300 ezer Forintom van az egész bulira?

Figyelt kérdés
Ennyi pénzem lenne összesen. 100 ezret elvisz sajnos a papírmunka meg a biztosítás. A maradék 200 ezerből mit lehetne venni? Főleg munkába járásra lenne használva, tehát lényeges hogy ne fogyasszon nagyon sokat. A legjobb valami dízel lenne, de ennyiért milyenek vannak aminek nem kell rögtön egy motorgenerál?

2013. márc. 19. 07:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%

Íme egy öregecske diesel. Egy kis olvasnivaló.

[link]

2013. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
46%

van egy ismerősöm aki még mindig egy audi 100 dízellel jár neki bevált

itt egy pár szívódízel

[link]

[link]


és egy túrbó dízel

[link]


mondjuk a sívódízellel jobban járnál mert alacsonyab a fogyasztása és az alacsonyabb teljesítmény miat a fizetni valók is pl a bizti

Ezek olyan 5.5 liter körűl fogyasztanak

2013. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
57%

Túlzás, hogy 200-ért csak bontószökevényt kapsz.

Swiftet simán találsz ennyiért, nekem pl. van egy, 94-es, a küszöböt kell csak cserélni műszaki vizsgára, minden más tökéletes az autón. 5 év alatt csak 10 ezer km-t nyomtam bele, a kopó alkatrészek pedig ki lettek cserélve.

Ennyi pénzért Swiften kívül mást nem mernék ajánlani.

2013. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%
de az utólsónak is igazava nekem is volt egy 1.0 swiftem nagyon jó kis autó volt alacsony fentartási költségekkel garantált 5 literes fogyasztással és kedvező alkatrész árak
2013. márc. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Még egy kicsit gyűjtögetek inkább még hozzá.

Swift van a családban, nagyon megbízható, jó autó, és ha pörgetik egész szépen szedi a lábát. Az hogy vékonyak a lemezek annyira nem érdekel...

A digó limót már olvastam, hát nem semmi. De az ilyen történeteket csak mesélni jó, megélni szar. :D Meg pénzem sincs havonta költeni alkatrészekre, bár a motorja tényleg tartós.

Golf 2 is tetszik, de szegénykék már olyan öregek hogy alig lehet találni épkézláb példányt. Az 1.6d viszonylag olcsó, csak hát még fiatal vagyok, szeretem ha húz az autó. (nem hajtok gyorsan 90-100 között szoktam menni, én csak a gyorsulás érzetét szeretem. :) Persze nem húzatom mindig, mert akkor fogyaszt rendesen az autó. Inkább csak hétvégén)

Az 1.6 td már jó lenne a 70 lovas turbódízel nekem már elég, és nem is fogyaszt többet az 1.6d-nél csak fél-egy litert. Viszont a normálisabbakat aranyárban mérik.

Magamról annyit hogy pályakezdő vagyok, és az autó azért kéne mert falun lakom, és olyan szerencsétlen a menetrend hogy várhatok 2 órát a buszra, vonat meg nincs.

Úgyhogy egyenlőre marad a buszozás. Köszönöm mindenkinek a válaszát. Ha valamit még tudtok javasolni akkor ne tartsátok magatokban. ;)

2013. márc. 19. 18:21
 16/20 Sn0wf0x ***** válasza:

[link]


[link]


nem értem mi a kérdés :D

2013. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Swifteket már nézegetem egy ideje. Kicsit gyanús nekem ez a két autó. A faceliftes swiftek nem ennyiért szoktak menni, hanem jóval többért.
2013. márc. 19. 23:05
 18/20 Sn0wf0x ***** válasza:

Meg kell nézni. Azért egy ilyen felszereltségű swiften túl sok rejtett hiba nincs. Ha nem hengerfejes a motor, akkor kb bármi fillérekből javítható, de még egy motorfelújítás sem drága. Ha a 145-ezresre még ráköltesz ötvenet akkor is megéri. DE itt van még valami, korrekt felszereltséggel egy jó autó korrekt áron.


[link]

2013. márc. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Apósom szokta volt mondani:

egy autót nem megvenni nehéz,hanem fenntartani.

2013. márc. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
na ez igaz utólsó :9
2013. márc. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!