Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennél ettől az embertől autót?

Vennél ettől az embertől autót?

Figyelt kérdés

"elado egy téleg meg kimélt álapotu opel asztra gyári kilométerel kifogástalan álapotba! rohadás nics kopogás zörgés nics! amit tudni kel rola most kapot egy komplet nagy szervizet! vezérlés viz pumpával egyöt és olajak szörök! 4 db uj lengés csilapito és rugo! garantált kmel özembentartoi meg oldhato hivjanak bátran! az auto évjárata 1997 12 ho! elsö forgalomba hejezése 98 1 ho!"


[link]



2013. márc. 15. 07:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1: a helyesírás nem az igazi.

2: forgalomba helyezés 98 és ő az első tulaj. Akkor miért van rajta K betűs rendszám (tudom ha elvesztette akkor lehet de az igen ritka)

Nekem fura az egész hirdetés :)

2013. márc. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem, mert még írni sem tud

legalább helyesen írta volna, de mivel nem, feltételezhetjük, h az autójával sem bánt túl jól

2013. márc. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hirdetés hemzseg a helyesírási hibáktól, mellesleg parasztos is. Autóvásárlásnál ez lényegtelen, nem ez számít. Nem venném meg! Nagyon meg akar tőle szabadulni.
2013. márc. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem szabad vele foglalkozni!
2013. márc. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a hirdetést végig sem olvastam volna, ha tényleg autóvásárlás céljából olvasnám.
2013. márc. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg az autót és a javításról a számlákat, azért mert megnézted még nem vagy elkötelezve.
2013. márc. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kinek nem tetszett amit írtam ....ki lett törölve !

Valakinek fáj az igazság ? :)

2013. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Napkiraly ***** válasza:
100%
szerintem csere színesfémre érdekli
2013. márc. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért én elmennék megnézni az autót, nem tűnik rossznak...
2013. márc. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az eleje vagy törve volt vagy csak átfestette a lökhárítót, mert a szín nem egyezik.

A 167 ezer kilométer akár hihető is lehet, de azért nézd meg hogy a kormány és a váltógomb mennyire kopott. A műszerfalra rá van fújva egy flakon szilikon, ezzel próbálja szebbé tenni a napszívta műszerfalat. Ez nekem úgy tűnik hogy behozta németből, vagy valahonnan, de kiderült hogy egy rakás ... az autó ezért most szabadulna tőle, de ne legyen igazam.

2013. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!