Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul a motorom?

Miért nem indul a motorom?

Figyelt kérdés
Van egy Suzuki Sepia ZZ robogóm. Reggelente nem indul be. Az egyik haverom ért hozzá de minden beindításkor 1000 Ft-ot kért. Az nekem nagyon drága lenne így minden nap. Mit tudnék vele csinálni hogy induljon?

2013. márc. 14. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:
jó kis haverod van... ki kell retkelni a karburátort aztán a légszűrőt aztán az üzemanyag ellátó rendszert kiégetni a kipufogót ha ásványi olajjal használtad. Kb ennyit leeht vele tenni
2013. márc. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hát remek kis haverod van......karbi pucolás ezerrel,nézd meg van e szikra,kap e benzint,szivató stb...
2013. márc. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg először a néhány másodpercre a jobb oldalára dönteni a robogót, azután pedig befogni vagy bedugni a levegőszűrőn a lukat amin a levegőt szívja (a jobb oldalon, a kipufogó fölött van). Ha így beindul akkor valószínű automata szívató romlott el. Kb 5-6 ezer huf.
2013. márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom, hogy sikerült-e megoldani a problémát. Nekem is volt több mint 3 évig egy robogóm és én is így voltam vele, hogy minden reggel csinálni kellet (sajna szinte minden robogó ilyen) ezért is adtam el. Egyébként nekem mindig a gyertyát köpte be azt kellet minden nap tisztítani, ha nem indult be akkor ahogy az előttem szolok is mondták karburátor tisztítás, benzinszűrő, és ha van egy kis időd is nem árt a tankot is kipucolni hogy ne koszolódjon még jobban a benzin.
2013. márc. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!