Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítséget Kérnék. Nem indul...

Csabeeeka kérdése:

Segítséget Kérnék. Nem indul a motorom! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Segitségeteket szeretném kérni. Yamaha jog Next zone tipusú 1998-as évjáratú robogom nem indul. Pár napja vettem elő akkor beindult 2 percre aztán lefulladt álló helyzetbe. szikra van, benzint kap levegő is van és kipufog is, kompresszió is van. De se rugásra se önindítóra nem indul. Bárkinek bármilyen ötlete van kérem irjon. Köszönöm.

2013. márc. 3. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Amit leírtál hogy van, na azok közül valami vagy nincs vagy nem megfelelő. Ha mindegyik rendben lenne menne a motor. Mivel a működéséhez ennyi kell...


Kérdés hogy a szikra pl milyen színű? Szép erős kék?

Ha a gyertyanyíláson keresztül raksz egy kis benzint a hengerbe (pár csepp kell csak), összerakod akkor pöffen-e párat? Ha igen akkor egyértelműen üzemanyag ellátás hiba.


Meg kérdés hogy 2 vagy 4t-e a gép?

2013. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szép kék a szikra. Kivettem a gyertyát megtakaritottam megnéztem hogy van-e szikra és volt. amikor visszatettem ismét probáltam beiinditani nem ment és amikor kivettem a gyertyát akkor benzines volt. szóval szerintem azt kap. 2T a motor.
2013. márc. 3. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
valószínű beleromlott a benzin a karbiba. Takarítást neki!
2013. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. a probléma megoldódott. Vizes volt a benzin amit tankoltam. egy takarítással minden rendbe jött!!
2013. márc. 16. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!