Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új autó árából lehet alkudni?

Új autó árából lehet alkudni?

Figyelt kérdés

Néztem most egy renault fluencet most kedvezmény van egyel nagyobb felszereltségűt az alap áráért adják tehát 3340000Ft ért erre még rá jön forgalomba helyezés 132EFt,a kérdésem az lenne új autó árából lehet alkudni?


A 3340000Ft az most március 31 ig akciós ár utánna vissza megy 4millióra az ára


2013. márc. 12. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igy is elég sokat leengedtek, úgyhogy nem hiszem hogy fognak többet engedni. Egyébként lehet új autónál is alkudni, de inkább a drágábbaknál. Próbálj rá célozni, és meglátod hogy reagál a kereskedő, talán egy 100-ast tudsz alkudni, ha szerencséd van és jó dumád.
2013. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez nem kérdéses!

Ha kulturáltan csinálod, simán menni fog!

2013. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a mai világban új autónál is kötelező alkudni.
2013. márc. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem ha lenne pénzem uj kocsira tutira mindenhol kupeckodnék egy kicsit.
2013. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És hogyan kell csinálni hogy ne legyek tolakodó még nem igazán alkudoztam
2013. márc. 12. 22:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Simán lehet alkudni, de könnyebben megy ha nem az árból próbálsz, hanem valamilyen feláras dolgot próbálsz belealkudni a kocsiba. Jobb rádió, metálfényezés stb. Motoroknál simán lehet bukósisakot alkudni pl.
2013. márc. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ez egy érdekes dolog mert a kereskedők nagy emberek és amit eddíg is mondjuk 3,5 milkoért adnak és nem viszik arra ráírják hogy akciós most 4 milkó helyett csak 3,5 milkó aztán veszik mint a cukrot :D Mennyi ilyet látok amikor bemegyek egy üzletbe és tudom hogy minek mi volt az ára előtte 1 vagy 2 héttel :D Úgy hogy alkudj nyugodt szívvel
2013. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nos meg próbáltam az alkut metálfényezésen és ezt írták


"sajnos nincs annyi árrés a modellen, ami a metálfényt fedezné, elég szűkösek a kereteink. a legkedvezőbb lehetőségem 3 400 000 ft metálfénnyel."


tehát az autó ára 3340000Ft és úgy néz ki a fényezés árából engedtek 60EFt ot ez így jó szerintetek?

2013. márc. 14. 10:03
 9/11 A kérdező kommentje:
Na meg maradt a 3340000Ft az ár de bele alkudtam egy 120EFt os fényezést tehát sikerrel jártam alku alapján :) Köszönöm a biztatást
2013. márc. 14. 19:06
 10/11 anonim ***** válasza:

:)


Valahol egyszer azt olvastam, hogy azért érdemes a fényezéssel alkudni, mert a gyártónak teljesem mindegy milyen fényezést csinál, az ára ugyan annyi, csak ugye ha már el lehet érte kérni többet akkor miért ne.

Azt hogy ez mennyire igaz nem tudom. :)


Grat az új autóhoz! :)

2013. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!