Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy forgalomban...

Mennyibe kerül egy forgalomban, nem lévő köcsi átiratása?

Figyelt kérdés

Mennyibe került egy forgalomban már nem lévő köcsi, papírjeinak átírása, ha nem helyezem forgalomba.

Esetleg, ha én megveszen felújítom és eledom, akkor is kell a nevemre venni?


Köszi


Andrew


2013. márc. 7. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen vagy véglegesen van kivonva?Ha ideiglenesen akkor ugyan annyiba kerül az átírás mintha forgalomban lenne.Ha véglegesen van kivonva akkor csak adásvételi kell hozzá.A véglegesen kivontat is újra forgalomba lehet hozatni de az sokba kerül
2013. márc. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha véglegesen van kivonva, akkor sem kerül többe a visszahelyezése, mint egy normál átírás.


Elméletileg a nevedre kellene venned 15 napon belül, de nekem pl. régi 2 betű - 4 szám rendszámnál a fél évért sem igazán szóltak...


Szóval ha végleg ki van vonva, akkor meg lehet kerülni az átírást, de ha ideglenesen akkor szerintem kockázatosabb.

2013. márc. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!