Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri Audi 80-ast venni?

Megéri Audi 80-ast venni?

Figyelt kérdés
Szórakozni vele a sárban,50 rongyért.1,8-as benzines.
2009. szept. 10. 20:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem nincs sok gond vele?
2009. szept. 10. 20:37
 2/8 anonim ***** válasza:

relatív.

egy 20 éves autóról beszélünk. Jóformán matuzsálem.

Vegyél japánt occsóért, azt gyepálhatod. Azok arra valóak semmi másra

2009. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legyünk reálisak... ötvenezerért még Ladából is csak olyat kapsz, amelyiknek már ki van hajtva a zsírja, és csak a Szentlélek kegyelme tartja össze az alkatrészeit, szóval sok jóra szerintem ne számíts. Gyaníthatóan hamarosan úgy kifekszik (pláne, ha csapatsz vele), hogy nem lesz értelme megjavítani, de lehet, hogy addig még lesz vele néhány szadizással eltöltött, jó órád. Annyit esetleg tehetsz, hogy viszel magaddal a vásárlásra egy műszakilag hozzáértő (legalább hobbiszintű autószerelő) ismerőst, aki esetleg ki tudja szűrni, még a helyszínen, a hamarosan végzetessé váló hibákat. Üdv! Zsoel (26)
2009. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ezt is ki kell fogni mint mindent. Én vettem egy ilyen audit 3 doboz sörért. Egy autótelepen volt,se műszaki se elektronika semmi. Pókírtás átmosás után bemertem ülni.

Fél évig hajtottam (Szó szerint) Nem kíméltem,bár aztán visszakézből kaptam a kocsitól :). Arra tökéletes volt,hogy kiéljem magam. viszont utána elég költséges elvontatni a zúzdába,mert én már úgy leharcoltam,hogy gurulni sem gurult!:)

2009. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szórakozni kell! Nyilván való, hogy mondjuk 28 éves autónál előjöhet akármi, 5 évesnél is, de ha úgyvan a bontóból beszerzed a cuccot és megcsinálod. Amúgy egy ismerősömnek volt jó öreg régi 80-as audi huszonvalahány éves és nem sok gond volt vele, pedig folyamatosan beszéltünk az autókról. Mondjuk ha belemész egy olyan gödörbe hogy kettészakad a futómű, akkor ne az Audit hibáztasd mert lehetne szegény A8-as is akkor sem birná:)
2009. szept. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha van elb*szni való 50 rongyod akkor hajrá, ennyit elk*rvázni is megérné, az nagyobb élmény lenne, de inkább add a rászorulóknak ;)
2009. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor konklúzió?Nem érdemes?Érdemes?
2009. szept. 11. 17:07
 8/8 anonim ***** válasza:
ha jó, érdemes!
2009. szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!