Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nagyon kattog, zörög a...

Ha nagyon kattog, zörög a motor, azt mi okozhatja? Indításnál plusz felpörgő hangot mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg minden, de úgy alapjában véve mi az amit ha mondjuk kicserélek újra akkor halkabb lehet. Eléggé zörög a motor.

A másik kérdés, hogy mikor beindítom az autót egy plusz felhördülő hangja van. Elvittem villamosságishoz, hogy hátha a generátor, de annak semmi baja. Mi lehet az?


2013. febr. 27. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Indításkor a plusz felpörgő hangot leginkább a beragadó bendix okozhatja!


Szerintem.


A többit így nem lehet kitalálni, hallgatózz mondjuk egy a füledre szorított csavarhúzóval...

2013. febr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hú... őőő az az önindítóban van? Azt én szét tudom szedni? Mennyire macerás?
2013. febr. 27. 21:49
 3/3 Főzős Laci ***** válasza:

Igen,a blendix az önindítóban van.Én most újíttattam fel az omegáét.Jobb felújíttatni egy profi autóvill szerelővel az eredeti,benne lévőt;mint veszel egyet és nem passzol bele!

Minden esetre egy auvill szerelő már hallosból tudja,hogy jó -e az önindító vagy sem!Te ne szerelgesd,ez szakmunka,hozzáértést és gyakorlatot igényel.

2013. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!