Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 750-es suzuki Gsx-r...

Van egy 750-es suzuki Gsx-r motorom.240 km/h sebességnél a kormány beszitál. Mitől lehet ez? Gumit már cseréltem,4 szerelőnél voltam és nem tudtak segíteni. Segíts!

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Nadon jóó!240 nél.....
2009. szept. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Mielőtt mindenki elkezdene rinyálni, hogy így-úgy gyorshajtás, a kérdező használhatja versenypályán is... Jól be van állítva a motor? Esetleg nincs olyan törés az idomon amibe belekaphat a menetszél? Jobbat most nem tudom, sorry... 15f
2009. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a lengéscsillapítással van a gond. Mondjuk, van egy bizonyos lengésfrekvencia-tartomány (mely az említett sebesség körül lép fel), amelyen kívül a lengéscsillapító ugyan kielégítően működik, de azon belül nem. A merev test (első kerék) rezgésbe jön, és a nagy sebesség meg a menetszél miatt ez szitáló mozgásként adódik át a kormányra. Nézd át ezenkívül a kerék és a kormányvilla csapágyazását is, nincs-e valahol kotyogás, holtjáték. Okozhat ilyesmit még a kiegyensúlyozatlan kerék (ha gumisnál már voltál, akkor ott valószínűleg centírozták, de lehet, hogy nem jól), meg esetleg valamelyik sérült légterelő idom is, bár ez utóbbi nem valószínű. Üdv! Zsoel (26)
2009. szept. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha viszont nem versenypályán használod, akkor b*szd meg a g*ci motorodat
2009. szept. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem azért ,de 240-nél már elő szoktak fordulni ilyen-olyan gondok , nekem van egy 2éves 3-as bmw-m és bár nem igazán megyek vele gyorsan de 180-nál már markolni kell a kormányt rendesen.
2009. szept. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
esetleg kerékcentírozás, egyenetlen két kormányrész (egyiken nagyobb felület fogja a szelet pl), kormánycsapágy valamiféle megbetegedése, valamilyen csavar vagy valami elnyalódott satöbbi. nagyon nem értek a motorokhoz, de úgy kapásból összeszedtem egykét dolgot amit érdemes lenne megnézetned. ja és ha sima úton tolod neki, akkor minek 240? szokj le a gyorshajtásról, nemszeressük a gyors motorosokat (egyszer majdnem szivrohamot kaptam 1 miatt)
2009. szept. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

próbáld meg idomok nélkül, ha még akkor is beszitál, akkor kormánystabilizátor kell.


[link]

2009. szept. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de ha van rajta gyárilag kormánystab, akkor futómű, vagy valami nem áll egyenesen az elejében. Persze csak ha idomok nélkül is csinálja.
2009. szept. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Namost ha versenyző a srác akkor nem itt tenné fel a kérdést.... vagy kamu kérdés. Ha meg közúton használod akkor meg vegyél vissza legalább egy 100-ast. mert 1x tuti megdob vagy bekanyarodik eléd vmi
2009. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20:33 ... szeritned csak versenyzők mehetnek ki pályára?? r*hadtul nem :) te is én is bármikor kimehetünk ha fizetünk, van hely és oda való motor. ennyi.
2009. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!