Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonhoz átlehet alakítani...

Simsonhoz átlehet alakítani egy 250-es pannónia kipufogót?

Figyelt kérdés
tehát nem arra gondolok hogy úgy átlehet e alakítani hogy feltehető legyen, hanem hogy az öblítése meg a füst áramlása meg minden úgy jó lenne e,
2013. febr. 19. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem
2013. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem tuningolni akarom, hanem mert nincs simson kipufogóm hozzá, és nem is tudok szerezni sehonnan, és van két pannónia kipufogóm, amiket valamiféle átalakítással akarnék rárakni, amivel nem azt akarom elérni hogy erősebb legyen, hanem azt hogy működjön pont úgy mint egy simson kipufogóval
2013. febr. 19. 10:52
 3/14 anonim ***** válasza:
Látom, még mindig nem sikerült Simson-kipufogót szerezned, vergődsz a Pannónia dobjával. De nem érdemes: más a könyök átmérője és egészen másak a Pannónia áramlástani jellemzői (a Simsoné látott némi áramlástani tervezést is, a Pannónia-dob meg a hengeres "Bába-dobok" kivételével gyakorlatilag véletlenszerűen, az áramlástan figyelembe vétele nélkül készült). Nem hiszem, hogy aranyárban lenne a Simson-kipufogó, ha jó állapotúak a Pannónia-dobok, el kell adni őket és az árukból kijön.
2013. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

nincsenek túl jó állapotban, én meg nem szarakszok velük hogy le krómoztassam, inkább kicsit átépítem hogy rálehessen rakni, és kipróbálom vele, ha nem jó, akkor visszarakom azt ami most van rajta, és kész


csak kíváncsi voltam a véleményekre, de nem tudtam meg semmit

2013. febr. 19. 11:17
 5/14 anonim ***** válasza:

Felesleges szétvágnod a Pannonia kipufogóit.


Melyik fajta? A könyök hogyan csatlakozik a dobhoz? És milyen a dob végén lévő kivezető cső vége, elvágott szalámi vagy kúp?


Egyébként nem lenne jó, annyi erővel szinte bármit rátehetsz. Ha nem túl rossz állapotúak a Pancsi dobok (magyarul felújíthatóak), akkor megérné inkább eladni vagy elcserélni.

2013. febr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

hát de kivel cseréléném el?

nem kell a mai világba már szinte senkinek pannónia kipufogó

és nem tudom hogy pontosan milyen fajta, asszem hogy T5-ösön volt

2013. febr. 19. 12:15
 7/14 anonim ***** válasza:

Dehogynem... De csak ha olyan állapotban van, hogy újra lehet krómoztatni, mert felújítani 11000 forint nagyjából, míg az új jóval többe kerül.


Miért nem keresel használt Simson kipufogót? Az sem ritka dolog, nekem is volt, csak nem emlékszem hogy kidobtam-e a rosszvasba.

2013. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát kereshetnék, de akkor el kell menni érte, vagy postaköltség, meg stb.
2013. febr. 19. 12:41
 9/14 anonim ***** válasza:
próbáld ki szereld fel. ha nem jó leveszed vagy csinálsz bele furulyát lehet olyan faja lesz, hogy ketőbe emeli az elejét:). utána itt elmondod nekünk hogy alakult. lehet egy hét és mindenkinek pancsi kipuff kell a simsonra.
2013. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha nincs összehorpadozva a kipufogó és nem vastagon rozsdás akkor fel lehet újítani, és pár 1000ftért el lehet adni.

Annyiból meg kényelmesen veszel egy simson kipufogót, postaköltséggel együtt. És még marad is 1-2 sörre.


Vagy szétbarmolod ezt, lehetőleg mind a kettőt, működni nem fog, de MÉH telepen kapsz érte vagy 200ft-ot.


(és van kereslet Pannónia alkatrészekre)

2013. febr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!