Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tolató radart kb mennyiért...

Tolató radart kb mennyiért szerelnek be? és mennyibe kerül a radar?

Figyelt kérdés
opel astra G autóba kellene, kb mennyiért szerelik be? és mennyibe kerül a technika?
2013. febr. 18. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Tolató kamera nem jó? (ugye a kettő nem ugyanaz?)
2013. febr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

kiírtam a kérdést és elkezdetem olvasgatni róluk, és hát most láttam nemrég hogy van kamera meg radar, de a kamera az nagyobb, de nem tudom hogy most melyik a kamera meg a a radar, olyan kellene aminek van kijelzője, nem csak hanggal jelez, hanem mutatja hogy mi van az autó mögött

láttam 8 szenzorosokat is 18000FT-ér azok mennyire jók? 8 szenzoros elöl 4 hátul 4

2013. febr. 18. 13:13
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]

erre gondoltam, de úgy nézem hogy ezen nem olyan kijelző van amire én gondoltam, én nekem olyan kéne mint a GPS olyan kijelzővel ami mutat mindent

2013. febr. 18. 13:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már láttam olyan gps-t 20 000 körül, ami valahogyan össze van hangolva a kocsival, és ha hátramenetbe teszed, akkor átvált a navigáció arra a képre amit a hátulra szerelt kamera mutat.
2013. febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez már 25 000-ért elkelt, de ottvan a típusa.

[link]

2013. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi, de nem gps-re gondoltam, nem akarok venni gps-t mert van olyanom 35-40000FT között vettem, nem akarom lecserélni, csak olyanra gondoltam aminek olyan kijelzője van,
2013. febr. 18. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:

A kamera képet mutat, tehát azt látod egy kijelzőn, ami mögötted van.

Radar: csipog, esetleg mutatja mennyire van tőled a tárgy.

Szerintem simán elég a radar,de abból minimum 4 érzékelős.

A 8 érzékelős előre is tesz 4.et, szerintem felesleges.

[link]


[link]


[link]

2013. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj meg parkolni...
2013. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!