Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson star blokkban mennyire...

Simsonmotoros kérdése:

Simson star blokkban mennyire nehéz, és mennyi idő kicseréélni a berugótengelyt? Mit kell kivenni hozzá?

Figyelt kérdés

Hello4Van egy stár blokkom,aminek rossz a ricni a berugótengelyen és kiszeretném cserélni.A kuplungkosarat lekell venni ahoz??A váltóthoz hozzá kell nyúlni .....?

Előre is kössz:)



2013. febr. 18. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szét kell húzni miatta a blokkot!

Itt a robbantott rajza:

[link]

2013. febr. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy szét kell húzni de azért kössz!Akkor a kuplungot is lekell venni???
2013. febr. 18. 07:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen - mivel a váltó egyik tengelyére csatlakozik a kuplung, ezért le kell venni a széthúzáshoz.

Mivel a váltó mindkét tengelyének végei mind a kettő blokkfélben lévő csapágyakban vannak, ezért a váltót is meg kell bontani.

2013. febr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a kuplungot hogyan kell levenni????
2013. febr. 18. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:

"A kuplungkosarat lekell venni ahoz??A váltóthoz hozzá kell nyúlni .....?

Előre is kössz:)"


"Azt tudom hogy szét kell húzni de azért kössz!Akkor a kuplungot is lekell venni???"


Most akkor én vagyok a hülye?

Szerinted hogyan húzod szét a blokkot, ha nem veszed le a kuplungot?


Ha a keresőt is használnád és nem hőzöngenél, akkor már régen rátaláltál volna erre az oldalra:

simson.hu


Ezen belül pedig részletesen képekkel illusztrálva bemutatják hogyan kell széthúzni a blokkot:

[link]


Ne köszönd meg, inkább szólj be valamit megint!

2013. febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!