Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen olcsók a cliók?

Miért ilyen olcsók a cliók?

Figyelt kérdés

Miért ilyen olcsó ez a pár clio?Tényleg ennyi az áruk (értékük) vagy valami bajuk lehet?

1: [link]

2: [link]

3: [link]


2013. febr. 16. 00:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tényleg ennyit érnek,de miért kevesellsz 700E ft körüli összeget egy 10éves kisautóért?
2013. febr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem kevesellek,csak furcsa mert jó állapotúak.:)
2013. febr. 16. 00:20
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát, az árat mindig a piac határozza meg, az meg már csak ilyen. :)
2013. febr. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Egy vadiúj Clio szalonból vásárolva is 2 és fél millió körül van, akkor egy 12 éves persze, hogy ilyen olcsó. Meg aztán itt nem kell megfizetni a márkát, mint nagyon sok autónál. Igazából nem is értem, hogy Suzuki Swift helyett miért nem ilyeneket vesznek az emberek. Sokkal szebb, jobb, értelmesebb autó ez mint egy vacak suzuki. Sokkal jobb megjelenéssel meg mindennel
2013. febr. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Miért vacak a szuzuki enyi erővel akkor a Clio is vacak meg az összes kis autó nekem a szuzuki szebb mint a klió kinek mi tetszik de nem ez volt a kérdés.

Azért ilyen olcsó mert a használtat senki nem venné meg ha pl 1.5 millába kerűlne akkor inkább vesznek egy újjatt belőle

2013. febr. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12 éves, tehát már nem fiatal, több szériával ezelőtti francia kisautó... szerintem teljesen reálisak érte ezek az árak.
2013. febr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen reális egy 10 év feletti kisautóért. Egyébként nagyon jó vétel, főleg 4 csillagos törésteszttel.


Na megnézném, hogy milyen új Cliot vesz 2,5-ért az egyik kedves válaszoló... :)

2013. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért (elárulom) mert "fhanszia" autó. És a "fhanszia" autók, nem épp a legjobb minőségűek, és még rondák is. Clio sem kivétel. Kis "seggberúgott" Dacia.
2013. febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert sz*r autók.
2013. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem ronda, sőt. (Most ezért le leszek pontozva?!) A maga idejében nekem kifejezetten tetszett ez a Clio. Főleg 1.5 dci motorral nézegettem jó 10 évvel ezelőtt.

Ennyi pénzért szerintem se rossz vétel. Ha ennyim lenne autóra, biztos, hogy ez lenne az egyik esélyes.

2013. febr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!