Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A volvo S40esek miért ilyen...

A volvo S40esek miért ilyen olcsók?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Mert nem igazi Volvo. Mitsubishi Carismával együtt lett fejlesztve, nagyjából azonos is vele, Hollandiában készültek.
2013. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert a drága üzemanyagárak miatt a ratyi kisautók lettek előnyben és a nagy autók olcsóbbak, a kicsik pedig drágábbak lettek.
2013. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Amúgy is alacsonyak a használt autók árai, vagyis most nagyon lent vannak.
2013. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Durván 3,3millió nem kevés egy majd 9 éves autóért.

[link]


Ez viszont elég baráti ár de ezek a régi volvók elég csúnyák.

[link]

2013. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én nem mondanám olcsónak. Inkább reális. ha csak a két linkelt kocsit nézem, az egyik 15 évesen 350, a másik még drágának is mondható, 10 évesen több mint két millióért.


golfot 4-et is veszel már ennyiért. (350)

2013. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Carcass20 válasza:

Hy szerintem ezért:

Nézd meg a motorháztető felett mennyi sárga dobozka van :D

[link]

[link]

2013. jan. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem az 1. gen s40 pont hogy jobban néz ki mint az újabb társai, csúnyának közel sem mondanám. A kérdésre válaszolva egyrészt azért, mert mitsubitshi carisma a padlólemeze, renault a motorja, váltója, és úgy egyébkánt is nem mai autók, benzinesek (a dízelek drágábbak is), de valóban jó áron vannak azért, tehát mivel 95-ben debütált, ha összehasonlítod más ilyen autókkal, akkor azt lehet mondani hogy olyan áron van mint a többi márkának az azonos időben forgalmazott kifutó modellje, pl. a B4-es benzines passat-ok, vagy benzines e36-os BMW, esetleg 190-es merci, bár az már őskövület ehhez képest... illetve a hasonló évjáratú vectrák és mondeo-k is ilyen árba vannak, talán még olcsóbbak, igaz ezek nem prémiuzm márkák...
2013. jan. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam, pedig nagyon jó autók, nagyon kényelmesek, simán van egy olyan szinten, mint mondjuk egy Volkswagen. És a Renault motorral sem szokott probléma lenni a Volvokban.
2013. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!