Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szénszál-mintázatú fóliával...

Szénszál-mintázatú fóliával szeretnék beborítani egy 50x50cm-s alkatrészt, enyhén hajlított, szóval nem tükörsima felület. Hogy megy ez?

Figyelt kérdés

Egyenlőre nem rendeltem fóliát, mivel semmilyen tapasztalatom sincs ezzel kapcsolatba. Motor plexijére szeretném tenni.

Mire kell figyelni? Milyet vegyek? Továbbá az "Air free" és a nem "Air free" mit jelent?


És persze a felvitel menete is érdekel, egy cikket olvastam róla, de elég bonyolultan írták le... Mire figyeljek? érdemes nekikezdenem egyedül, vagy keressek szakembert?



Válaszaitokat előre köszönöm!



2013. febr. 10. 20:19
 1/3 anonim válasza:

ez igazábol mem igényel komolyabb szaktudást hiába domború az adott felület csak arra kell figyelni hogy tiszta és száraz legyen és nem baj ha egy kicsit karcos. de ha a fólia gagyi akkor inkább kérj meg valakit aki ért hozzá vagy csinált már ilyet (nem muszáj szakembert mer az drága lehet). az air free nem tudom mi lehet. a felhelyezni úgy kell hogy az egyik oldalán (szélén) ráragasztod (vékonyan kb 1-3 cm) és az egyik kezeddel feszíted a másik kezeddel lassan rányomod a felületre ha nem nagyon érted akkor youtube-on nézz egy foliázós videót úgy írd be hogy fényszóró foliázás mert az is domború és valamilyen szinten hasonló nagyságú ha nem bízol magadban akkor gyakorolj vastag átlátszó celluxal míg buborék mentes nem lessz utána simán menni fog

remélem segítettem valamennyit :)

2013. febr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél, kösz szépen! :)
2013. febr. 11. 19:27
 3/3 anonim válasza:
Kérdezd a karbonfolia centeres fiúkat! Mindenben segítenek.
2014. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!