Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek?

Milyen motort vegyek?

Figyelt kérdés
Simsonról szeretnék váltani valami komolyabbra(még mindig csak 50ccm-ig),de a robogók nem tetszenek.Olyanra gondoltam,mint pl Aprilia Rs50 vagy valami enduro/supermoto.A legfontosabb,hogy megbízható és alacsony szervízigényű legyen.
2009. szept. 5. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
RS tökéletes vállasztás lennne szerintem. Mennyi pénzed van rá amúgy? Az is fontos szempont...
2009. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Aprilia nagyon jó kis motor, ha egyszer a hátsód alatt lesz, biztosan bele fogsz szerelmesedni!
2009. szept. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én apriliát nem vennék, mert nics hozzá alkatrész meg könnyen tönkre is megy, haveromnak volt egy és mindig minden baja van, én vettem egy yamaha DT80 at 81es évjáratot semmi baj nem volt vele egyszer kellet dugóbele 2évig használtam, most vettem yamaha DT 125R-t sajnos ebbe is dugó kellet más baj nem nagyon van velük meg szarjáák hozzá az alkatrészt is, olasz motorokhoz képest még olcsók is...

Én a helyedben YAMAHA DT50-t vennék nincs vele sok baj errősek is és nagyon megbízható olcsó az alkatrész könnyen találni hozzá...

A lehető legjobb motor, legalább is számomra

jövőre fogok venni YZ250r-t..

De ha a minőségre mész és nagyon sok pénzet van akkor KTM LC2, de abba drága az alkatrész de viszon nagyon erős és KTM akkor is remélem tudtam segíte

helyesírásért bocsi, de álmos vagyok

2009. szept. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Max 150.000 Ft-ot szánnék rá.
2009. szept. 6. 06:51
 5/5 anonim ***** válasza:
annyiért nem nagyon kapsz váltós motort, egy tizenpár éves DT-t talán
2009. szept. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!