Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg csak japán vagy német...

Tényleg csak japán vagy német autót szabad venni?

Figyelt kérdés

A közvélemény többnyire ez tapasztalatom szerint. Használt autót szeretnénk venni, 2002-esnél fiatalabbat.

Szempont, hogy minél nagyobb csomagterű legyen és olyan családi autó-féle, most született meg első gyermekünk.

1-1,4 MFt között gondolkodunk, de nem tudunk dönteni.

Sok minden szóbajött már Opel Astra Caravan-tól kezdve minden, most a Kia Rio 1.5 Safety-t nézegettük.

Mit javasoltok?


2009. szept. 5. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Egyértelműen az Astrát ajánlom...

És igen csak német v japán autót célszerű venni de a német a tuti. Az Opel messze elmarad egy BMW v egy Merci színvonalához képest de annyival olcsóbb viszont soha nem fog cserben hagyni. Nekem Opelom van Bátyámnak BMW-je én 6x vittem szervizbe a kötelező szervizeket leszámítva csak 1x volt vele gond az is az én hibámból. A bratyóm több mint 10x és általában számítógép v váltó hiba miatt. Az Ő kocsija 18 milla fölött van az enyém alig volt 6.

2009. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
6-7 éves német ill. japán autó is lehet ratyi ha nem figyeltek oda rá. Persze sokan szapulják a francia & olasz autókat de vki meg azt dicséri. Ezt neked kell eldöntened, én tuti vinnék 1 jó autószerelőt. Pl a Ford meg szétesik (ezt rebesgetik). Sztem nézz utánna, hogy a kopó alkatrészek mennyibe vannak és az adott km futás miatt elvégezendő szerelések. Pl: vezérműszíj csere
2009. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az jó, hogy vannak konkrétumok, amik alapján autót kerestek, de sok más szempont is belejátszik, hogy milyen a jó autó. Az a saját tapasztalatom, hogy semmit se túlzottan, ha egy családi autót szeretnél. A fő szempont egy jó autónál a tartósság és az elektronikás autók gyakrabban és csúnyábban tudnak meghibásodni. A legjobb, hogyha egy akkori félig elektronikus autót találtok, a lényegi részeken te uralkodsz és nem az elektronika, az meg ha elromlik még nem dől össze a világ, viszont már tud kényelmi szolgáltatásokat nyújtani. Nálunk egy VW Caddy honol a garázsban és az előbbieknek megfelel, csak jót tudok mondani. Lényeges, hogy jó hírű gyár autója legyen és fontos a szerelő elvitele a próbakörre. Igazából nem nemzet vagy márkafüggő a dolog, szinte minden márkának van fekete báránya is!

2009. szept. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Te öregem idehaza nagy eséllyel fogsz beleszaladni egy akármilyen gyártmányúba ami csont el van szarva köszönhetően a síkidióta hozzáállásnak amivel egyesek a kocsijuk iránt tanusítanak. Olyan hülyék hozzá mint a segg de azért kókányolja mindegyik. Aztán a dolog ott kezdődik h a németek már régen bőven elérték az olaszok színvonalát ami az átlag autók gyártását illet, lehúzós trágya mind. Ha már kocsit akarsz és kényelmeset akkor egy Fastra Caravan 1.4es 8 szeleppel, mert van belőle sok és reális áron lehet kifogni jó eséllyel, egyszerű mint a faék és olcsóbb mint akármi más max a Swift van hasonló pénzért.

Különben meg ha újat veszel csak japánt de abból is olyat ami nem Európában gyártott modell, erre előtte keress rá hogy melyik a belpiacos mert azokban is már hemzseg a elcseszett eus ebszállítók cuccai. A MAzda pl semmit nem vesz innen abból nyugodtan vehetsz akármit újonnan meg használtan is.

2009. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vegyél egy astrát és elégedett leszel :)
2009. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Németet vagy Japánt. De a BMW-t hagyjuk ki! A régi és az új is szar, örökké minden baja van, szervízjárat az össze. Ezt minden tapasztalt szerelő és szaki megmondja.
2009. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%
Attól még h ismerős szerelőd azt mondta , nem feltétlenül kell elhinni...a BMW igenis egy jó autó-.-
2009. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!