Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorcsere vagy teljes motorfe...

Motorcsere vagy teljes motorfelújítás?

Figyelt kérdés
Nehéz a döntés ! Melyik lenne a jobb megoldás ?
2009. szept. 5. 13:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hengerfejes is, eszi az olajat is, forralja a vizet is. Szelepszár szimering lett már cserélve. Néha akadozva megy, mintha darabos lenne a benzin. A szerelő motorcserét javasol.
2009. szept. 7. 14:56
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha kapsz jó állapotú motort akkor inkább motorcsere, csak hát akkor biztos forrásból tudni kell, hogy tényleg jó állapotú a motor. A felújításnak az előnye, hogy tudod hogy minden jó, új. Igen ám, de egy felújított motor sosem olyan már, mint egy gyári, nem is megy el annyit. Azt meg ellenőrizni nem tudod, hogy gyári cuccokból, vagy utángyártott román kisipari cuccokból ujítják-e fel :) Úgyis azt mondanak, amit akarnak :) Mikor az autó? Ha öreg, én inkább eladnám és vennék egy jó állapotút, egy ilyen procedúre kellemetlen, sok pénzbe is kerül, meg egy motorcsere után csak a galibák jönnek, vmit nem úgy tesz vissza a szerelő ahogy volt, valamit másképp rak össze, járulékos kiadást okoz, stb...
2009. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 novalogic84 válasza:
Én most újíttatom fel a motorom, lehet hogy az utángyártott alkatrészek jobb minőségűek lesznek , mint anno 20 éve a gyári, nem lutrizom egy használt motor cserével, erre legalább van garancia, s tudom mit cseréltek, mit nem...
2015. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!