Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hiába melegitem, de semmi?

Hiába melegitem, de semmi?

Figyelt kérdés
Sziasztok! autóm fényszóróit akarom szétszedni, de nem jön össze hiába melegitem semmi megse moccon van valami tippetek? vegyszer vagy valami. Vagy pedig lehet, hogy nem melegitettem sokáig a höfujóval, mert kb 10perc volt egy huzamba.

2013. febr. 6. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit akarsz vele csinálni ..?
2013. febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kitakaritani, mert koszos..
2013. febr. 6. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem írod milyen típus, nehéz megmondani mit csinálj vele. Alapvetően kétféle ragasztót használnak az üveghez. Az egyik lágy, gumiszerű, hidegen is benne marad a körmöd nyoma, ezt esetleg ki lehet melegíteni. A másik, egy kemény ragasztó, még kaparni is nehéz, az ezzel ragasztottat esélytelen levenni. Ha lágy ragasztóval van ragasztva és üvegből van a "lámpaüveg" (nem plexi), folyamatosan melegíteni kell körbe-körbe az üveg szélét, egész addig, amíg a ragasztó teljesen kilágyul és akkor óvatosan lefeszíteni. A melegítéstől előfordulhat, hogy elpattan az üveg! A plexivel nem kísérleteznék, mert a hőtől teljesen eldeformálódhat.
2013. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kiveszed a lámpatestet és minden elektromos dolgát nyugodtan át is moshatod meleg mosószeres vízzel aztán tiszta vízzel atisztaságért végül szárítsd ki. Nem muszáj azt szétszedni.
2013. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ki kell venni égöket ki belöle és jol kimosni kiszáritani utána égö helyén puha nedvszivó anyaggal belül át törölni foltmentesre és olyan mint ujkorában. nem kell tulbonyolitani a dolgokat jobban jársz
2013. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
fiat punto 2
2013. febr. 11. 19:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Az plexiből van, én nem kísérleteznék vele. A kimosással megpróbálkozhatsz, de könnyen előfordulhat, hogy pár hónappal utána teljesen tönkre megy a foncsor.
2013. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!