Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kresz szerint kilóghat a...

Kresz szerint kilóghat a felni a kasztni alól?

Figyelt kérdés
Szóval van egy garnitúra felnim ahol a felni kilóg a kasztni alól a gumi meg pont alatta van. Így még büntethet a rendőr?

2013. febr. 4. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a sárvédő ívén túl nem lóghat ki. pl egy madzagot ha hozzányomsz a sárvédőd széléhez, és teszel a végére egy kis súlyt, annak szabadon le kell lógnia a föld felé. Persze ha egyenes állásban van a kerék.
2013. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Érdekes egy kerék lehet,általában a gumi szokott előbb "kilógni"...
2013. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, furcsa, hogy csak a felni lóg ki, a gumi nem. Linkelnél képet? De ez nem szabályos. És ha normális műszakira viszed az autód, ott sem engedik át. Vagy lecseréled a kerekeket, vagy teszel az autóra szélesítést. Az első megoldás az olcsóbb.
2013. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A KRESZ nem rendelkezik ilyesmiről, e egy halom KöHÉM rendelet igen!

:)

2013. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amolyan tuningfelni ez. Mivel 175 ös gumi helyett 155 van ráfeszítve.
2013. febr. 5. 12:29
 6/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: Akkor sem értem, hogy egyrészt miért nem a felnire megfelelő gumit rakatsz, másrészt ha rá van feszítve a kisebb, akkor hogyan lóghat kijjebb a felni, mint a gumi? Kép? Erre már tényleg kíváncsi vagyok, mert még nem láttam ilyesmit.
2013. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ha nem akarsz gondot magadnak kiszélesíted a sárvédőket. Látni olyanokat, de hogy nem Magyarországon, az is biztos. Jobban megérné nagyobb ET számú felnit vásárolnod, vagy kivenni a pogácsákat, bár gondolom az ET számmal van a gond.

Ha pár mm akkor negatív dőlésszöggel megoldható, hogy ne látszódjon, de műszakira akkor is másik felni kell.

2013. febr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert ritka felniről beszélünk. Azért nem veszem ki a pogácsákat mivel osztókörmódosítók.
2013. febr. 6. 14:37
 9/10 Bajer ***** válasza:
Úgy tudom, hogy csak a gumi (a futófelület) nem lóghat ki, mert az tud kavicsot kilőni, a felni tiszta, így nem szórhat mást csak vízpermetet esőben vagy pocsolyán áthaladva. Fényképen már láttam ilyen tuning felnit, kanyarban stabilabb a hagyományosnál mert nem deformálódik annyira a gumi oldalirányú erő hatására, a széles felni megtartja a keskeny gumi alakját.
2013. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

[link]


aki még nem látott ilyet a való világban :) :D

2015. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!