Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1998 audi a4 b5 1,8T 20v...

1998 audi a4 b5 1,8T 20v vezérműszíja, vagy láncos? Sajnos nem nagyon értek hozzá, így azt se nagyon tudom hol kéne benne nézni. Mekkora a legnagyobb felni ami rámegy? 17es még rámehet?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az autofit-tem szerint vezérműszíjas
2013. jan. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
A vezérműtengelyeket lánc hajtja hátul,elől pedig vezérműszíj van.
2013. jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán rámegy még a 17-es felni (akár 18-as is, de szerintem az már túl nagy).
2013. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 0401 ***** válasza:

VEZÉRMŰSZÍJAS !!!! RÁMEGY A 17.ES , VISZONT VIGYÁZZ A GUMI MÉRETTEL HA TÚLSÁGOSAN SZÉLES ILLETVE PERES A VÁLYÚS UTAK ELVISZIK A KOCSIT VAGY IS SÉTÁL ....

RÉG ÓTA AUDIZOK , DE AZ 1,8 T -RÓL LEBESZÉLNÉLEK !!!!

1,9 TDI AZ IGEN !!!!! SOK BENNÜK AZ AUTOMATA , DE NE ADJ A SOK SÜKET DUMÁRA MERT JÓK ÉS MEGBÍZHATÓAK !!!!

2013. jan. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz!

Miért nem jó az 1.8 T??? Azt vettem nemrég. Eddig nagyon jó autónak tűnik, de mivel ez az első audim így nem tudom mik lehetnek a típushibái.

2013. jan. 23. 18:29
 6/7 0401 ***** válasza:

Nincs hibálya az 1,8T nek csak a fogyasztása sok , habár a Turbóra oda kell figyelni , mert nem olcsó dolog ,,,

Csak azért írtam , hogy lebeszélnélek róla mert az 1,9 TDI-hez hasonlítottam és azt meg-sem közelíti ... De az Audik nyerő autók ,,,,

2013. jan. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát a fogyasztása az valóban nem a legszebb...hozzászoktam a mitsubishi coltom 6,5literes városi fogyasztásához, ennek meg 10körül van úgy hogy nem nagyon lépek oda neki. Az 1,9 tdi-t sajnos nem próbáltam még, de hosszútávon biztos kifizetődőbb lett volna. Viszont e amit vettem a korához képest tökéletes állapotban van, ezért is esett erre a választásom. Idáig nem bántam meg, de arra már rájöttem hogy ha valamikor lecserélem akkor csakis audira fogom cserélni:)
2013. jan. 24. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!