Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A biztositasnal sokat szamit...

A biztositasnal sokat szamit az arnal, ha azt a motor terfogatot tobb loerovel valasztom?

Figyelt kérdés
esetemben 1.9 astra 120 vagy 150 loval?
2013. febr. 3. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

igen mert KW után kell fizetni de akkora nagy összeget nem jelent ha az erősebbet veszed csak egy kicsivel kellesz többet fizetni rá max vagy 10 kw külömbség lehet a két fajta motor között.

de jobb lett volna ha ha a kérdésbe a lőerő helyet a kw ot vagyis a teljesítmény adatokat írod le mert már a biztosítást és a súly adót azután kell fizetni

2013. febr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 szántóvető ***** válasza:
kötelezőnél nem számít,Viszont a súlyadónál(amit teljesítményadónak hívnak)ott számít.
2013. febr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
74kw,88kw illetve 110 kw es 1.9 diesel euro4
2013. febr. 3. 14:12
 4/13 anonim ***** válasza:
ezek között nincs nagy különbség teljesítményre én inkább az erőssebbett választanám nem kell sokkal többet fizetni rá szerintem a biztire és a teljesítmény adót összevonva is max 4-5 ezret fizetnél többet az erősseb autóra függ attól is hogy hol lakol
2013. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mármint a 88 kw osra gondoltam a 110 kilovatos már lehet hogy jóval nagyobb kategóriába esik szerintem a 88 kw os az pont jó de a te döntésed
2013. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 szántóvető ***** válasza:

kötelető az a motor henerűrtartalmától függ!asszem 1400-1999-ig ugyanaz a tétel!

Súlyadónál van különbség saccra kb.8000 ft/év.

2013. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem csak a henger űrtartalom hanem hengerűrtartalom és kw szerint is fel van osztva eggyüt nézik a kettőt
2013. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ezt azért mindom mert van pl egy 1.4 kocsi ami 75 kw os de van ami csak 52 kw és ép ezért van megadva henger űrtartalom +kw szerint
2013. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

mert hiába mind a két kocsi 1.4 a nagyobb kw-tú kocsira többet kell fizetni ennél egyszerűbben nem tudom elmagyarázni

Ép ezért emelkedet sok embernek abiztosítása mert ezzel a teljesítmény rendszerel több pénzt csikarnak ki az autósoktól

2013. febr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 szántóvető ***** válasza:

bocsánat,tényleg megváltozott már,a kötelezőnél is számít a teljesítmény(ez szemétség szerintem)

itt ki tudod számolni pontosan :)

http://www.youtube.com/watch?v=XRVko1LBJKs

2013. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!