Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy renault clio 1.9 dieseles...

Gyula22 kérdése:

Egy renault clio 1.9 dieseles motort hogyan lehet több lóerőt kifacsarni belőle?

Figyelt kérdés
turbó, nélkül ? injektort lehet e belerakni mien változtatáskellene vagy az se lenne jobb? több ló?

#tuning #Renault #Clio #renault clio tunin
2013. jan. 30. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Az injektor benzint fecskendez.....
2013. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
jaj nekem. lövésed sincs látom a dolgokról. inkább ne akarj több lóerőt, hidd el, úgy van jól, ahogy van.
2013. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
jaj :D inkább hagyd az egészet. injektort...
2013. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

márn az új dízel autók legtöbje nem adagolos hanem hasonló szerkezet van bennük mint az inyektor .

de annyit nemér meg ha át is lehet alakítani estleg ha veszel egy új motort aminek már nem adagóló adja az üzemanyagot.

de szerintem egy kisautób bőven elég az a motor és az a lóerő ami benne van

Vagy tetes bele chip tuningot ha annyira akarsz bele plusz erőt mondjuk ez se olcsóság meg feltéve ha bele lehet szerelni nem turbó dizel kocsikba de ezt megtudod érdeklődi egy szerelőtől

Más ötletem nincs

2013. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%

"Az injektor benzint fecskendez....."


De sok esze lehet az elsőnek.

PL TDI: turbo direct injection (ez ugye dízel)


INJECTION = BEFECSKENDEZŐ

2013. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Te idióta, a dízelben porlasztó van. Injektor a hétköznapi neve a benzibefecskendező szelepnek. Magyarosított kifejezés.
2013. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
és azért direct injection, mert közvetlenül a égéstérbe fecskendez. Ha nem hiszed, cserélj ki egy porlasztót egy injektorra.
2013. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
elég olyan kis karosszériának az alap 1.9es szerintem
2013. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


[link]


(Lehet hogy én olvasok rosszul????)


Injektor van benzinbe is és dízelbe is

2013. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az injektor nyomhat benzint, gázolajat ,vagy kerozint (sugárhajtóműben is van ám injektor) is, ugyanis az üzemanyagbefecskendezés gyűjtőneve.

A porlasztó a karburátor másik neve, a dízelmotorokban található porlasztócsúcs pedig szigorúan véve injektorfej lenne.


Ez van mikor magyarosítjuk az angol műszaki kifejezéseket, kavarodás lesz a vége.


Egyébként ha turbódízel akkor viszonylag egyszerűen, egy jól megírt vezérlőprogram, kis emelés a turbónyomáson, és már gyűlnek is a lóerők. Ha szívó akkor viszont komoly ráfordítás nélkül sehogy.

2013. jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!