Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek érdemes olyan...

Szerintetek érdemes olyan autót venni, amelyikben már van ESP? (elektrónikus menetstabilizáló) Sokat tud segíteni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 17:56
 1/5 dirtboy ***** válasza:
0%
szerintem autótól függ egy audi A5 2.0 TFSI ben már jó ha van pl de egy 2.0 TDCI fócusban már szerintem nincs semmi ha nincs benne ESP.
2013. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Focusban miért értelmetlen ?

Talán nem lehet vele haladni ? :)

Nagyon jó találmány és hasznos ,lóerőtől függetlenűl....

2013. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éve az életemet mentette meg, amikor hülye fejjel friss jogsival mentem 160-nal az 5-ös úton és még hülyébb fejjel elkezdtem a rádión zenét váltani, mikor előre néztem, már ott volt az aszfalton a prizmacsík, ami a körforgalmat jelezte, hogy vészesen közel van....
2013. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dirtboy ***** válasza:
50%

egy szóval nem írtam ilyet hogy értelmetlen,nem értelmetlen jó ha van de szerintem nem olyan fontos mint egy drága és erős luxusautóban.

ha újonnan veszi valaki a focust és nem sz arja a pénzt akkor teljesen jó esp nélkül is,nehogy már anélkül vezetni sem lehessen ,de egy drága és erős luxus kocsiban már elég gáz ha nincs.

arról nem is beszélve hogy akinek telik olyan kocsira annak nem is drága esp-t rakatni a kocsiba ha netán nem tartozik a gyári felszereltség közé.


még egyszer mondom jó ha van minden autóban, legyen az focus vagy bármi kis autó de nem dől össze a világ ha nincs benne.


én inkább az asr-t hiányolom ilyenkor télen a kocsimból,az fontos főleg ha dimbes-dombos helyeken használják az autót.

2013. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdemes olyan autót keresni.

Számomra is igény most, hogy legyen ABS (sokszor már alap), ESP, ASR, EBD.

2013. jan. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!