Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bal hátsó féknyeregből sziváro...

Bal hátsó féknyeregből szivárog a fékfolyadék. Mit kell cserélni rajta hogy jo legyen?

Figyelt kérdés
92es e36os bmw bal hátsó féknyergéből szivárog az olaj eddig semmi baja nem volt most légtelenítés utánn elkezdett ereszteni de csak az az 1 munkahenger.. Mit érdemes cserélni benne hogy jo legyen? vagy bontóbol vegyek rá másikat ?

2013. jan. 27. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a porvédő egyben van ,én vennék felújitó készletet ...egy-két ezer ft ...

Kérdés milyen állapotú a dugattyú ? Ha rozsdás lehet jobban jársz egy bontottal ..

2013. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem cseréld ki.
2013. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felújító készleteket én kerülném, mondjuk csak a spanyol seinsával van tapasztalatom. Egyedül a dugattyú porvédőjét tudtam felhasználni, a nyereg belső tömítése nem volt méretpontos, eresztette a fékfolyadékot a porvédő felé. Nem is említem, hogy a fékfolyadék megfogta a gumit, még jó, hogy pár nap múlva leellenőriztem. Én vennék egy bontott nyerget a helyedben.
2013. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!