Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A két autó közül melyiket...

A két autó közül melyiket vegyem? Passat vs. Laguna

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenki azt fogja rávágni, hogy Passat, de azért nézzük meg az árakat is. Ez a konkrét 2 db van kinézve:

[link]


[link]


Az áruk ugyanannyi, ellenben van köztük nem kevesebb, mint 3 év, és 100e Km. Mindkettőt leinformáltam, valósak. Megnéztem az autókat, jó állapotúak, de a Passaton azért látszik, hogy mennyivel több van benne. Kipróbáltam őket, a Laguna sokkal kellemesebb autó.

Tehát egyedül az embléma és a presztízs szól a Passat mellett, egyébként mindenben jobb a Laguna. Ér ez ennyit? Érdemes lenne mégis azt venni?


2013. jan. 27. 12:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Cégünknél van két laguna, volt passat.Passat 400.e fölött lett eladva. Turbó sosem pusztult (vélhetően a normális vezetési stílusnak köszönhetően), bár volt egy-két komolyabb szervíz, de sosem volt méreg drgága.Ami fontos, hogy hátul is baromi kényelmes a Passat.

Laguna: Hátul fapad. Elektromos hibák. Új autó mindkettő,de már majdnem most több a gond velük,mint a passattal 400ezren.

Én a minap ültem ford mondoban,és újabb focusban.Megnézném őket.

Mindnképp diesel?

2013. jan. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Pontosan melyik típusú Laguna ez milyen motorral? Milyen hibák ezek? Nagyon ritkán hallani a Laguna III-akról ilyeneket. Persze a Passatokról még kevesebbet.
2013. jan. 28. 11:09
 13/14 anonim ***** válasza:

Az egyik egy fél éves autó, a másk valamivel több mint kettő.

Diesel, hogy pontosan melyik motor, nem tudom

2013. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
egyértelműen laguna. Rohadtul kényelmes elöl hátul. Amúgy meg hátul nem fapad!! És kívülről nagyon szép a karosszériája nagy jó és újra hasznosított többnyire. a törés tesztje nagyon jó és nagyon biztonságos.bár az alkatrészek drágám.
2013. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!