Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Polini Funky és Yasuni Z...

Polini Funky és Yasuni Z milyen kipufogók?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a tapasztalatok, vélemények erről a két típusról. 70-es hengerhez kellene, kicsit drágábbak mint egy Leo Vince ZX, elvileg jobbak is valamivel, de majd a kommentekből kiderül. :)

2013. jan. 19. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Én stage6 street race hengerre egy z vettem, majd eladtam kellett a pénz utánna hozzá jutottam egy pro replicához, hát az mesés volt jól húzott 50-ig utánna meglassult a mutató 60-ig majd ujra pörög mint az állat, a z csak alacsony fordulaton, nem venném. A másikrol nincs tapaztalat. De probáltam c16-öt az a legjobb, csak drága nagyon. Én pro replicát javaslom. Egü motoron sokat tesztelték.. Ez adott le legnagyobb lóerőt vas hengerrel, aluval úgy tudom a nardo de az 1000-rel nagyobb fordjlaton ment... Heló
2013. márc. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!