Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy B vectrán kb mennyiért...

Egy B vectrán kb mennyiért cserélnek első szélvédőt? A szélvédőt én vinnék valamelyik bontóból.

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontos árat nemtudok ,de azt tudnod kell nem fognak garanciát vállalni se a berakás idejére se utána !

Itt megkérdezném a helyedbe nagyon profik és olcsók is ..

[link]

2013. jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne szórakozz bontott üveggel. Raknak bele zsír újat munkával együtt max 20-ért, és tuti tökéletes lesz.
2013. jan. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Zsolt75 ***** válasza:

20 ért csinálták nekem itt a saját garázsomba. Vannak cégek akik házhoz mennek, mert az üveg csere után egy fél napig nem szabad mozgatni az autót.


20-ért megvolt (számla nélkül)

2013. jan. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Zsolt75 ***** válasza:

Apropó a bontott üveget szerintem be se nagyon teszik , mert nem lehet rendesen kiszedni se meg letakarítani se a régi ragasztót róla és garancia se lesz rá ha beázik az autód!


Érdemes pár ezresért kockáztatni? Ill tutira beázatni a kocsit? Aztán jön a rohadás, a villamos rendszerre folyik majd a víz és akár le is égetheted az autód. Na az aztán jó üzlet....

2013. jan. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha ezeket válaszoltátok, akkor már nemigen gondolkozom bontott üvegben. Csongrádi vagyok. Voltam egy pasinál, ő azt mondta, 20 körül tud bele újat, és 12-ért rakja bele. A válaszok alapján ezt sokallom. Mi a véleményetek? Keressek mást?
2013. jan. 19. 13:50
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as. 20000 forintban benne volt az üveg, meg a munkadíj is?
2013. jan. 19. 13:51
 7/9 anonim ***** válasza:

13e körül van egy új, 3e a ragasztó, a munkadíjat nem tudom, de két emberes meló. Ha jó állapotú a bontott és jó áron van, gond nélkül be lehet ragasztani azt is!

[link]

2013. jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zsolt75 ***** válasza:
100%
Igen 20 ért kompletten : üveg + beszerelés, itt háznál.
2013. jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves Zsolt75

Privátban tudnál adni hozzá egy elérhetőséget?

2013. jan. 19. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!