Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok ajánlani nekem autót?

Tudtok ajánlani nekem autót?

Figyelt kérdés
Elsősorban benzines autó érdekelne, csak az a bajom velük, hogy eddig ami benzines autót néztem az mind városban inkább 8 litert fogyaszt vagy többet! Néztem kis autókat is (Ford ka de az is 7 liter, úgyhogy nem is szeretnék kis autót mert nem spórolok vele valami sokat, utazásokra meg nem alkalmas) Szóval szeretnék egy benzines autót, aminek a fogyasztása 6 liter körül megáll városban is öt személyes és nyugodtan lehet használni városon kívül is nagyobb utak megtételére is (külföld) Ha valaki tud ilyet az írja már le mert én nem találtam max a nissan micra de az is inkább 7 fölött van főleg a pályán! Eddig egy dízel autót találtam ami bejön és használható vegyesen bármire! Opel astra f 1.7 D (nem a caraván) 250-350.000 ft- között nézek! Valaki aki tud segítsen már találni valami korrekt kis benzines használt autó márkát, vagy mondjon véleményt az astra-ról! Köszönöm!

2013. jan. 18. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Ennyi pénzért az a baj, hogy valami nagyon régi szarrákopott vackot kapsz, ami nem fog 8 liter alatt fogyasztani. Max egy suzuki, de az meg egy rakás fos. Közlekedésre tök alkalmatlan. Kicsi, könnyen törik, élve abból nem szállsz ki balesetkor. Külföldre menni alapból nem kockáztatnék ilyen értékü autóval. Inkább gyűjts még, mert ennyiből tényleg nem jön ki normális autó, hidd el. Jót akarok.
2013. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát a 350 a max annyiért azért már csak akad valami! Meg most csináltam meg a jogsit szóval első autó lenne! Elsőre nem kell annyira jót!
2013. jan. 18. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Egy WV Golf II keress!
2013. jan. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
VW Golf II sem volt 8 alatt enni, mert nagyon-nagyon régi. Továbbá megbízható autót alapból nem kapsz ennyi pénzért sajnos. Igaz, hogy első autónak nem kell fullos, de azért annyira szar se, mivel ha esetleg hibázol, egy erősebb, drágább autó sokkal inkább megvéd! Csak ezt mindig elfelejtik a friss jogsisok!
2013. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ilyen fogyasztási elvárásokkal csak dízelest érdemes venned.

Polo 6N vagy Golf III SDI. TDI lenne az igazi, de ennyiből nem sanszos.

Opelben legfeljebb az Isuzu-motoros kivitelt venném..

2013. jan. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gomzoli ***** válasza:

Az Astra jó választás lehet, csak arra ügyelj, hogy akkoriban 2 féle 1.7 diesel volt az F Astrákban, az Opel-féle, és az Isuzu motor. Az Isuzu sokkal jobb.

Mivel 15+ éves autókról van szó, semmi garancia nincs arra, hogy gondtalan autózásban lesz részed, legyen az bármilyen márkájú, bármilyen motorral (benzin avagy diesel) szerelt kocsi. Pláne azért mert a kocsi nem csak motorból áll. Lehet a motor még tip-top, ha a futómű szanaszét van, a váltó döglődik, a fékek letropálva, a lengéscsillapító csereképes... stb, stb...

Az astra azért jó, mert olcsón kapsz hozzá bármit, nincs agyonkomplikálva, tehát bármelyik szerelő megcsinálja, ha nagyon muszály, akkor bontott alkatrészt is kaphatsz bármely bontóban (ha csak erre lenne pénz). Nekem is volt hajdan, 1.4 benzin a 60 lóerővel, 8 szelepes régi motorral, szerettem, mert jóindulatú és megbízható kocsi volt, igaz csak 7 éves volt.

2013. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek! Hát most nézegettem a honda civic 1.4 es szériáját! 75 lóerő elméletileg elmegy 6-7 literből, és ha szerencsém van kifogok valami jót! vélemény? (amúgy 91-94 közötti évjáratot néztem)
2013. jan. 19. 14:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből kell szerencse bőven egy jó autóhoz, de városban használva, főleg télen, a 6 liter/100 km felejtős..
2013. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Autógáznak hívják amit te keresel: ha tényleg sokat jársz külföldre, akkor meg pláne.
2013. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!