Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autón mik kopó alkatrészek?

Autón mik kopó alkatrészek?

Figyelt kérdés
Mi az, amiket előbb utóbb mindenképpen cserélni kell? Rendeltetésszerű használat mellett. Olaj meg vezérlés, fékek alap. Azon kívül?
2013. jan. 15. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden alkatrész kopik.
2013. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a stályer flexxet néha kikel cserélni XD
2013. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lambda szonda, izzók, akkumulátor, szénkefék, vízszivattyú, szíjak, gumiabroncsok ezek rendeltetés szerű használat esetén is "elfogynak" na meg azok, amit még írtál
2013. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Futómű alkatrészei?
2013. jan. 15. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Szilentek,kerékcsapágyak, lengőkarok, rugók, stabilizátorok, toronycsapágyak, az összes gumibetét.
2013. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ebben az országban tuti:P Nagyon sokat filóztam, hogy ezekt is írjam-e. Mert láttam én már 400-ezret futott autót eredeti szilenttel (jó, nem mindenhol). Az is kérdés, mennyit számolunk élettartamra.

Meg ugyebár itt van a lengéscsillapító kérdése. Abban nincs semmi, ami elromoljon. Úgy szokott elromlani, hogy megsérül a porvédelem, a nagyon finomra szuperfiniselt dugattyúfelületen mozgó tömítőgyűrűt kikezdi a dirt és elkezdi fosni az olajat. Ám szedtem én már ki 14-15 éves gyári beépítésű gátlót, nem egyet. Elvileg bármeddig el kéne mennie szinte.

2013. jan. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt is lehetne mondani talán, hogy már-már a hődrótos légtömegmérő is ilyen dolog, de annak az élettartama is főleg a légszűrőtől függ.
2013. jan. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!