Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 1,3-as 2000 évjáratú...

Varkonyin kérdése:

Van egy 1,3-as 2000 évjáratú Sedan tipusú Suzuki Swift autóm és 1 hónapja rendszeresen azt csinálja, hogy fordulattól függetlenül menet közben a motor leáll. Valaki járt hasonlóan és sikerült kiküszöbölni a hibát?

Figyelt kérdés
Sebességbe rakva nehezen összeszedi magát, de egymás után többször megtörténik. Két leállás után is csinálta, hogy hiába tekert az önindító, de nem volt képes beindítani az autót és vontatni kellett.2 nap múlva megpróbáltam beindítani és tökéletesen indult elsőre. Nem rángat, jó az akkumulátor. Benzinszűrő ki lett cserélve, mert arra gondoltam hogy el van koszosodva, de a hiba nem oldódott meg. Az üzemanyag ellátással nincs semmi gond.
2013. jan. 14. 17:56
 1/4 szántóvető ***** válasza:
gyújtáshiba,nincs szikra és nem ég a benzin a hengerben.
2013. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor nem indul ,egy nálad lévő gyertyával teszteld le van-e szikra . Egy tetszőleges kábelt lehúzol a gyertyáról és beledugod a próba gyertyát ,majd testre rakod és indítózól ..Kiderül a gyújtás probléma,és lehet tovább kutakodni..
2013. jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 t zs válasza:
befecskendezofuvoka,kb harmincezer forint... nekunk is ezt csinalta,veletlenszeruen allt le,pld elozes kozben...
2013. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
meg mondod hogy hol van a benzinszúrő én is keresem de nem találom
2014. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!