Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 150 00Ft-ig milyen motort...

Haaat kérdése:

150 00Ft-ig milyen motort javasoltok, ami rendszámos?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 150 000 Ft-ig milyen motort javasoltok ami rendszámos?


MZ-ket nézegetem, már 80 000től vannak egész jók! :)


Hova használnám? Budapesten melóba.


És Budapest-Zalaegerszeg távra, akár hetente.


Ennyi pénzt szánok rá, többet nem..tudom, hogy 4-500ért már nagyon jók vannak...de az nem kihívás. :D


Gyorsasági, robogó és túramotor is érdekel.


B kategória kiegészítővel használnám, A1. Így a 150 köbcentis kategória kb a felső határ.



2013. jan. 14. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én MZ-t javasolnék.Annyiért,már nagyon jót kapsz.És viszonylag kevésből fönn lehet tartani. ;)
2013. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ETZ,az nagyon jó ha jó állapotút fogsz ki és nem nyírod ki!

yamaha tdr,sr, is jó de nemtudom hogy mennyire megbízható.

gilera cx125 is jó,csak nemtudni van e hozzá alkatrész

Lehet kapni még cagivát meg apriliát,hondát de azok annyira nem megbízhatók.

Nehéz mert az mz-ken kívűl jobb motort nem tudsz venni ennyi pénzből szerintem,na meg ezzel a kiegészített kategóriával de ez is jobb mint ha 50-esekkel szaladgálnál.

Sok sikert!

2013. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A1-es jogsi csak 125ccm és 11kw-ig jó! Szóval addig gondolkodj. Vagy legalább papíron legyen 125-ös a gép, azt a 25ccm-et meg senki nem fogja észrevenni.(valószínű még műszakin sem)

Egyénként szerintem is MZ, főleg ha a későbbiekben sem akarsz túl sokat költeni rá, ha meg van egy kis érzéket a motorszereléshez akkor meg főleg, mert akkor a kisebb javításokat is meg tudod csinálni.

2013. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Amúgy az MZ-hez is rengeteg javítási útmutató,szervízkönyv van kiadva(régiek)és verik a mostani tanuló könyveket simán szerintem.De sokat nem kell hozzá érteni,max az elektronikát érdemes néha átkefélni rajta,de a folyton fedett helyen parkolsz akkor azzal sem lesz sok bajod.

[link]

2013. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szóval MZ? :)


Az A1-re a korlátozás nem köbcentire van, hanem teljesítményre.


Lehet 60000 köbcentis (lássuk be, nem túl gyakori eset), de max 11 kilowatt lehet a teljesítménye. :)


Jelenleg egy Aprillia Scarabeo 50esem van, nagyongyép állapotban..gyakorlatilag a fél motort kicseréltem, mert igényelte, de hát a 110 kilómhoz...khmmm... pö_csköszörű. :D

2013. jan. 14. 21:59
 6/11 haszi ***** válasza:
Az A1 125ccm és 11kW-ig szól ha nem hiszed nézz utána vagy linkelek később ha kell! aki 1998 előtt csinálta az a1 annak 150ccm és 11kW a határ! nekem mondjuk AK. van :)
2013. jan. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 haszi ***** válasza:
Előző vagyok. Egyébként az AK. 25kW-ig szól lehet 600-as is ha 25kW-os akkor vezetheti az ember, de A1-nél megkötés a 125ccm, kérdésre válaszolva ETZ-t javaslom! :) nekem 250-es van de imádom és olcsó a fenntartása ha valami baja van meg pár ezer forintból meglehet javítani még más motorok szervízelése nem éppen olcsó.
2013. jan. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Megnéztem. Tényleg 125 köbcenti, feneapofájukat! :D

Van MZ ETZ is.. mi az eltérés? :)

2013. jan. 15. 12:25
 9/11 haszi ***** válasza:
:) az MZ maga a márka olyan mint pl.: opel, És az ETZ az a motor tipusjelzése mert van MZ TS ...stb. szóval MZ ETZ a hivatalos neve csak általában az MZ-t nem írják hozzá.
2013. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Áhhhá! Köszönöm! :)
2013. jan. 15. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!