Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért tartják annyian létfonto...

Miért tartják annyian létfontosságúnak a szervót?

Figyelt kérdés

Nem értem azokat az embereket, akik azt állítják, hogy a szervó nélküli kocsik sz@rok, és hogy ők olyan biztos nem fognak vezetni.

Nekem évekig szervó nélküli kocsim volt, és emlékszem hogy sose volt semmiféle gondom. Ha már egész kis sebességgel haladok, már nagyon könnyen el lehet fordítani a kormányt.


2013. jan. 12. 21:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy régi Ladát vagy nagy Polskit, azokhoz azért kellett némi erő.
2013. jan. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"szervó a nőknek való"

ilyeneket is azok mondanak akik ezeréves ladával rodeóznak mert nincs pénzük normális autóra. de tuti nem mondanád, hogy nőknek való ha kapnál egy vadiúj lexust vagy audit szervóval, abs-szel, stb...

2013. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Igen... valószínű nincs pénzem mikor egy 900e. forintos E30-as BMW-vel járok... valószínű nincs pénzem (arra sincs pénzem valószínű ,hogy szervó-s kormányművet rakassak be...) Lenne rá pénzem,de nekem NEM KELL BELE!


(Nem azt mondom,hogy ha seggem alá raknak egy szervós autót akkor nem fogom kiszedetni belőle... de szervó nélkül is bőven megvagyok)! sőt... kevesebb a hibalehetőség!


Lada?? Többet ér mint bármelyik más autó... (Hátsókerék,3 szerszámmal megtudod javítani...)

2013. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
hűha, hova sz@rjak hogy hátsókerekes a lada?? és mennyi erő van hozzá 60 lóerő? ettől jó egy kocsi?? akkor mondok jobbat: bicikli, hátsókerék hajtású, 1 kulccsal megjavítod, ennyi.
2013. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Hát azt is egy szempont!


Van olyan bicikli is ami többet ér egy autónál (900e. Ft-os selyem könnyű sport bicikli)!

2013. jan. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
amúgy én az illemhelyen szoktam sz@rni! (Tudom ajánlani neked is)! :D
2013. jan. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
most jól megmondtad! hány éves vagy 14??
2013. jan. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
csak 2... fiatal voltam... szemtelen sose!
2013. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!