Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapestről Pécsre Nagykanizsá...

Budapestről Pécsre Nagykanizsán át mennyire dobja meg a benzin költséget?

Figyelt kérdés

1.6-ossal.



Válaszokat előre is köszönöm!



2013. jan. 11. 13:43
 1/4 anonim válasza:

Nagyon :D


Bp-Pecs autopalyan 230 km, ha azt nem szamolod h a ket varosbol mennyi ido alatt vergodsz ki/be, akkor azt ket ora alatt meg lehet hajtani.

Ha a 6oson jossz, akkor mondjuk 3.


BP-Kanizsa az M7esen 210 korul lehet, az is megvan 2 ora latt. De utana Kanizsa-Pecs kozott nincs palya, sot neha meg normalis minosegu ut sem. 130 km biztos van, rengeteg faluval utkozben, uh sztem az is legalabb 2 ora.


Tehat minimum +130 km, es +2 ora. Egy no sem er ennyit :)

2013. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon mert nincsenek egy irányban.


Amúgy Bp-Pécs utat M6-oson én ma este, pár órája tettem meg. És teszem is meg minden pénteken és vasárnap. 2 óra az inkább városhatártól városhatárig értendő.


Bp-Nagykanizsa-(Szentgotthárd)-Budapest útvonalat pedig tegnap tettem meg. Munkaügyből kifolyólag ide csak havonta egyszer járok. Pontosan nem tudom, de a 2 óra kb reális.


Nagykanizsa-Pécs. Mostanában erre nem jártam, de legalább 3 óra biztos hogy van. Pont azért amit írtak. Nincs köztük pálya. Össze-vissza kanyargó, kerülő másodrendű utak vannak, közben rengeteg faluval, ahol lassítanod kell.

2013. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

"2 óra az inkább városhatártól városhatárig értendő. "


Oda is irtam, h ugy ertettem. :)

2013. jan. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!


Szóval egyáltalán nem éri meg a "kis" kitérő.

2013. jan. 12. 01:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!