Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek a Yamaha DT 125...

Szerintetek a Yamaha DT 125 megbízható?

Figyelt kérdés
Nem kell sokat szerelni? De ilyen 300 000-350 000 Ft körüliekre gondolok.
2013. jan. 7. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nem tudom h mennyire megbízható, de egyik ismerősömnek volt ilyen, és elvitte felfúratni a hengert, és elrontották a hengerét, belekarcoltak... és fel kellett fúrni az alapméretes hengert legnagyobbra és még akkor is kicsit benne volt a karc, és akkor hát összerakta, és pár km-enként megszorult, olyan 400.000FT körül vette, és még majdnem annyit rákellett költenie a blokkra hogy eladható legyen, el is adta, meg azt mondja h annyit fogyasztott mint egy személyautó, 5-6 litert evett
2013. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem az a kategória, hogy ne kelljen néha szerelni, de kategóriájában ez az egyik legjobb motor.
2013. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Yamaha, egy henger, két ütem; a világból kivisz. Én 50-essel szaladgáltam kb egy fél évig. Én egy rossz, durván leharcolt állapotban lévőhöz jutottam hozzá, és egy hozzáértő haverom potom pénzért, se perc alatt (na jó ez túlzás, mert a berohadt hátsó tengellyel egy egész napot szívtunk, de ez egy 20on éves, kitudja milyen rég óta álló motornál előfordul, na :) szóval rendbe lett rakva pikk-pakk. Utána mindíg pöcre indult, és semmi bajom nem volt vele amíg használtam. Ami a legdurvább, hogy terepen (kezdő motoros lévén) hiába, hogy nem őrültködtem meg vadultam vele, viszonylag sokat pereceltem... (Betonon soha!) De soha nem lett semmi baja. Csak max elhajlott ez az, de azt meg helyben visszarugdaltuk. Fájó szívvel adtam túl rajta. ÁJLÁV DT!! :) (most rendszámos négyüteműm van /xt225/ de ez egy külön történet!:)
2013. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!