Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj a motorommal?...

Mi lehet a baj a motorommal? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy Bse xr 125 (pit bike) motorom van és nem indul be, az1 hete mentem vele utoljára és most amikor menni akartam vele nem indul be. A karbit kitisztítottam azzal nem lehet baj, szikrát kap de elég gyenge az lehet a baja? vagy valaki nem tud pit bike-hoz szerelési könyvet?

2013. jan. 5. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

2 vagy 4T ?

legegyszerűbb ha a gyertyanyíláson át raksz bele egy kis benzint, gyertya vissza aztán úgy próbáld indítani.

Ha pöffen párat akkor üzemanyag ellátási gondok vannak.


Ha semmit nem csinál akkor gyújtás. Cserélj gyertyát, nézd meg a gyertyapipát és a kábelt(ha kell azokat is cseréld)

2013. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4T már próbáltuk úgy hogy egy kicsit be benzineztük de semmi. Nem üzemagyag ellátási gondok :/
2013. jan. 5. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor marad az amit írtam.

Valamint még nézzétek meg a gyújtást. Főleg a megszakítót(ha van) és a kondenzátort.

2013. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!