Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Octaviát megéri úgy...

Skoda Octaviát megéri úgy venni, hogy max. Olyan 600 ezer Ft körül szeretnék venni max?

Figyelt kérdés

Illetve, ha igen akkor milyen évjárattól, van valami ajánlott évjárat?

Már több helyen olvastam, hogy ezekből az autókból az 1.9-es TDI-t ajánlják a kedvező fogyasztása és az ereje miatt...

Viszont azt olvastam a dízel Octaviaákról, hogy nagyon behallatszik a motor zaja az utastérbe.

Ezzel kapcsolatban mik tapasztalatok ?


2013. jan. 5. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát behallatszik, az tény, de én például sokkal jobban szeretem, ha hallom a motort. Nagy motorral szerelt Mercim van, imádom, hogy szól hozzám, furán is érzem magam csendes autókban. Egyébként egész kicsit is feltekered a zenét, máris nem hallani. Dízel Skoda Octavia-val taxiban utazva van tapasztalatom. A szigetelése nem a legjobb azoknak az autóknak, recsegnek kicsit a dolgok, meg hallani kb. mindent. De ha zenét kapcsolsz, az sem zavaró. Kicsit szokni kell az tény, ha előtte halk autóid voltak.
2013. jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!