Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire kell vigyázni, ha polszki...

Mire kell vigyázni, ha polszkival hosszabb távra megyek?

Figyelt kérdés
Mondjuk 100km, vagy messzebb
2009. aug. 26. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Arra, hogy ne fogyjon ki a benzin!

:)

Mégis mire gondoltál? Milyen Polszki 126-os, vagy 1500-as?

Ha helyben jársz egy autóval, és nincs vele gond már régóta, pedig a környéken bele tettél már többszáz Km-t, akkor egy 100 Km-es út nem nagy kihívás! ha nagyon aggódsz, akkor nézd át a járgányt indulás előtt: jó-e a pótkerék, van-e emelő+szerszám benne, ablakmosó folyadék van-e benne, keréknyomás rendben van-e, fékek-lámpák-biztosítás, stb...

2009. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kispolák :) 126p, és amire kiváncsi vagyok hogy pl 200km-teren nem melegszik e túl valami, mert még nem mentem vele ennyire hosszú távot, nemtom milyen problémák állhatnak elő. Jó állapotban van, de hát azér csak 21 éves! Pont mint én :)
2009. aug. 26. 23:24
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
hogy szét ne essen xD
2009. aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az országúti menet kíméletesebb, mint a városi furikázás!

Városban fel-le kapcsolgatsz, gáz/fék szinte állandóan, lassabb sebességű haladás, stb... Míg országúton felkapcsolsz, és általában egyenletesen haladsz.

2009. aug. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél új kocsit! a Polsziknál még a Szuzuki is jobb!:)xD
2009. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

07:42es , Ez igaz, a váltó meg a fék biztos többet pihen, viszont 80km/h-nál félek hogy felforr a mocija. Városba kis távokat megyek 1szerre de nem tudom hogy birja hosszú távon a gyűrődést.


12:00as , Há ja majd lesz előbb utóbb, kelleni is fog később. Bár nem biztos hogy dudútól egyhamar meg tudok válni. :) Imádom!

2009. aug. 27. 12:51
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
A menetszél hüti annyira hogy ne forjon fel.Nekem 88 Skoda 120l van.én gond nélkül elmentem vele 1000km-ert kb 5 megállásal.Nem az auto miatt kellett megállni.az auto meg kb3honapja vettem.A kispok is birni fogja.De félsz tölle hogy felmelegszik akkor vigyél magaddal vizet.
2009. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

A P126-os léghűtéses! Bár a vége felé gyártottak belőle vízhűtésest is, de abból igen kevés jött be mo-ra.

Kérdezőnek:

A '80-as években a lengyelek többsége kisplákkal járt át hozzánk piacozni. Benne ült két ember, és még a tetőcsomagtartó is tele volt pakolva! Az se 100 Km, és hetente fordultak.

2009. aug. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!