Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent a bmw-nél az M3...

Kova 55 kérdése:

Mit jelent a bmw-nél az M3 jelzés? Érdemesebb kintről behozni autót? Még akkor is, ha 100 ezer körül van az átíratás?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 2. 18:49
 1/7 schocko ***** válasza:
37%
Ezen az autón csak egy díszt, ne foglalkozz vele, nem a te szinted.
2013. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyet hozott be ismerősöm a nyáron csak kombiban 750ért átírva volt 900,de az karcmentes.Én Angliában élek itt 400körül már lehet kapni,de ez ugye jobbkormányos itt van egy: [link]


Én Mo-n tuti nem vennék kocsit,irány Németo.

2013. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Az M3 eredetileg az E30 kódjelű 3-as szériából épített sportváltozat, amit homologizációs célokra szántak, mégpedig a DTM-ben. Viszont bejött a népnek, ezért a DTM-program befejezése után is gyártották. Továbbra is az éppen aktuális 3-as sorozat sportváltozata volt, egyedi, máshol nem használt motorral, a többi változatnál keményebb futóművel, nagyobb fékekkel, kicsit átszabott karosszériával és egyéb szépségekkel. De az E30-cal ellentétben később már kényelmi extrák is voltak benne, már nem elsősorban homologizációs autónak készült.

Erre az autóra az M3 feliratot utólag szerelték fel, valószínűleg azért, hogy a placebohatás révén adjon vagy 10-15 lóerőt a motornak. Bár mondjuk a négyhengeres dízel kerregésével párosítva az átlagosnál is hülyébben néz ki.

2013. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy mezei 320-as BMW, nem M3-as. Tényleg csak rátették, de eltudom képzelni, hogy még egy suzukiból is kiröhögik. Nézegess használtautón M3-as BMW-t, teljesen más mint ez.. Amúgy láttam én 2 éve mezei G Astra-t, arra W12 volt ráírva hátulra. Úgyhogy én már meg se lepődök semmin. Igen, érdemesebb behozni inkább, németből lehetőleg!
2013. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a hirdetés alapból szar, vagy valami nagyon fogyi emberé. Az adatoknál az van, hogy manuális váltója van, a leírásban meg azt írja, hogy automata váltóval...
2013. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#2 Ja, csak abban meg van 181 ezer mérföld, az majdnem 300 ezer km...
2013. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Napkiraly ***** válasza:
csak az m3-ason mehetsz vele matrica nélkül
2013. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!