Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Start-stop rendszerről írnak...

Start-stop rendszerről írnak valaki valami olyasmit hogy hogyan működik?

Figyelt kérdés
tehát hogy mitől áll le mikor indul be mitől indul be, tehát hogy hogyan működik ez a rendszer arra lennék kíváncsi
2012. dec. 27. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:

ha állóra fékezem az autót, és a féken hagyom a lábam akkor leáll

amint felemelem a lábam a fékről, beindul a motor és megindul (automata)

azt figyeltem meg, hogy ha kicsit játszok a fékkel, tehát megállás előtt egy kicsit engedem gurulni, akkor nem állítja lehet, csak ha rendesen megállok

van egy gomb amivel ki lehet kapcsolni a funkciót

2012. dec. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Másfajta kocsikban pedig hasonlóan működik, X mp féken állás után leáll a motor és a gáz érintésére indul újra. (természetesen csak álló helyzetben)
2012. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és a kuplungbenyomás számít valamit? van valami feladata?
2012. dec. 27. 12:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Manuálisban nem ismerem a start-stop rendszert, de szerintem van jelentősége.
2012. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
volvo s 60 2011.6 havi 6 seb kézi eco drive rendszernél állóra lebököd 3 5 mp leálla motor kuolungot csak megérinted indul berakod 1 be és mehetsz bár az üzemeltetési könyvben 2.fokozatot javasol
2012. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok annyi üzemenyagot megtakaríit-e, hogy fedezze az éppen benne lévő önindító javítását esetleg az új árát a sok indítás miatt (pl: dugóban)?
2012. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igen, megtakarít, mivel nem megy tönkre benne az önindító


ugye nem gondolod, hogy ugyan az van benne mint a start-stop nélküli modellekben?

2012. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát szerintem tönkre megy előbb utóbb az önindító benne, és az aksi meg elég sűrűn cserés lehet szerintem!
2012. dec. 27. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!